Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen állapotot állítottak...

Milyen állapotot állítottak be nekem messengeren, ha az üzeneteim csak elküldött állapotban vannak, de nem teljes kék a jel?

Figyelt kérdés
Amikor valakinek írok csak az üres fehér kör jelenik meg a pipával és amikor (gondolom) belép a messengerbe nekem akkor jelzi, hogy megkapta, tehát akkor lesz teljes kék a kör. Majd ha megnézi akkor már mutatja nekem is,hogy látta. Ilyenkor az van beállítva neki, hogy figyelmen kívül hagyja az üzeneteim vagy az értesítéseket kapcsolja ki?

2020. szept. 23. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, vagy csak kikapcsolta a mobilját. De lehet hogy nem küldte el rendesen az üzenetet sem. A teljesen kék pipa azt jelenti hogy megérkezett az eszközre amiről nézi, csak még nem látta
2020. szept. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mind 1 h mit jelez ki. Elárulom van egy csomó olyan kiegészítő amivel bármit be lehet állítani. Ha akarom elolvashatom úgy is h fehér kör marad. És mivel ezt tetszés szerint lehet állítani - ezért ezzel az egésszel nem is érdemes tovább foglalkozni..
2020. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmondod hogy lehet állíthatni #2?
2020. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok féleképp lehet. Pl google chrome-hoz van ez a kiegészítő


Unseen for Facebook


[link]


Ezt egyszerűen felrakod - és a 3 pipával mindig üreset jelez.

Ha pedig a 2.at kapcsolod ki akkor szürke lesz (megérkezett a készülékre).

2020. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából elsősorban ezért érdekelne,mert en is szeretném használni ezt a lehetőséget.


#1 nincs kikapcsolva, folyamatosan használja.


#4 köszi, erről tudok, viszont iphoneon érdekelt volna.


Szerintem akkor “üzenetek figyelmen kívül hagyása” lehet.

2020. szept. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!