Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha sokáig nem láttam, hogy...

Ha sokáig nem láttam, hogy egy illető mikor volt elérhető viberen, most miért látom?

Figyelt kérdés

Egy régi ismerosom elérhetőségét sokáig nem láttam ma viszont ahogy az alkalmazásba beléptem, és bele mentem a beszélgetésbe(már honapok óta nem beszélünk, és valószínűleg már a szamom sincs meg neki) lattam, hogy ma elérhető volt.

Ez miért van?



2020. szept. 26. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A viber beállításaiban le lehet tiltani az állapot mutatását. Talán eddig neki le volt tiltva.
2020. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Személyenként lehet tiltani, vagy egyszerre minden személynek?
2020. szept. 28. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre mindenkinek. Ez az opció arra szolgál, hogy senki ne láthassa a te állapotodat. Hátrány, hogy cserébe te sem látod senkiét. Valószínűleg az illetőt pont ez zavarta, hogy nem lát senkit, hogy mikor elérhető, így kikapcsolta ezt az opciót
2020. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!