Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Gmail tárhelyet vásárolok...

Csicsky kérdése:

Ha Gmail tárhelyet vásárolok Paysafecard segítségével, akkor mekkora összegre van szükségem?

Figyelt kérdés

Szeretnék 100 GB-t vásárolni a Paysafecard segítségével. A 100 GB ára egy évre 19,99 euró. Ha most veszek két darab 10 eurós PIN-t akkor ez éppen elég, ha csak tisztán az árat fizetem és semmilyen más levonás nem történik. Most akkor abban az esetben, ha évente csak ezt a 20 eurót szeretném kifizetni a Gmail 100 GB-s tárhelyért és másra nem akarom használni a Paysafecard-ot, akkor elég ha évente veszek két darab 10 eurós PIN-t? Mert azt írják, hogy ha 7 hónapig nem vásárolok, akkor havonta levonnak valamennyit a my paysafecard-ról. De ha nincsen feltöltve, akkor hogyan vonnak le?

Máskülönben ha veszek 100 GB-t, akkor ebbe beleszámítódik az ingyenes 15 GB is, vagy ez nem számítódik bele, mert venni a 100 GB-t veszem? Vagyis ily módon összesen lesz 100 GB-om, vagy 100 + 15 = 115 GB-om?



2020. szept. 27. 02:07
 1/2 anonim ***** válasza:

100 giga lesz, nem 115 ez biztos, nekem is a 100 gigás csomagom van.

(pontosabban 102, mert egyszer régen szeretzem még plusz 2 gigát)


a másik dolgot nem tudom, én simán kifizettem magyar bankkártyával,

6900 huf.

a 20 eur meg most éppen 7260 huf... szal nem hiszem, hogy megéri szórakozni mindenféle plusz tranzakciókkal.


úgy vonnak le, hogy elmész míniszba és legözelebb amikor feltöltesz pénzt akkor abból azonnal levonják.

feltöltesz 20 eurt, de csak 15 lesz az egyenleged.

2020. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2020. szept. 28. 07:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!