Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet újra aktiválni a...

Zero-eco86 kérdése:

Hogyan lehet újra aktiválni a felfüggesztett Twitter fiókot, illetve lehet e újra aktíválni?

Figyelt kérdés
Utána olvastam itt is máshol is. Elvileg egyszerre túl sok embert vettem fel, illetve állítottam le a követését. Ebben kérnék segítséget, főleg abban hogy mit kell írni angolul hogy visszakapjam.

2020. szept. 27. 17:29
 1/1 anonim válasza:

Nem ėrtem, amúgy ez miért baj. Mit ėrdekli a twittert, hogy hány embert követek, vagy nem követek.

Az én fiókomat is felfüggesztették, gondolom ugyanezért. Pedig azt feltörték és az illető 1-2 nap alatt bekövetett egy csomó embert, ronda sötèt alakokat. Persze, akkor nem küldött a twitter semmit nekem figyelmeztetést. Aztán, amikor visszaszereztem a fiókomat, visszaváltoztattam a nevemet, törôltem a követéseket, akkor még engem függesztenek fel. Hát annyira nem jó az a twitter, hogy ezek utàn foglalkozzak vele

2021. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!