Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak, ha valamiért...

Mit csináljak, ha valamiért folyton perverz pasik jelölnek be Facebookon?

Figyelt kérdés
Az évek alatt elég sok olyan pasi jelölt be aki eléggé perverz volt. Sokan úgy is írogattak, hogy egy ideje ignoráltam őket. És folyamatosan küldték a nemiszerves képeiket. Nem értem miért engem találnak meg. Profilképem egyáltalán nem hivalkodó, szexi és egyéb hanem teljesen átlagos önarcképes profilkép. Eddig már 20 pasit tiltottam le, mert nem akartak lekopni rólam. Letörölni a Facebookomat nem szeretném mivel ott könnyebb kapcsolatot tartani barátaimmal. Viszont nem akarom, hogy folyamatosan bejelölgessenek vad idegen pasik. Néha bevallom azért jelölöm vissza, hogy talán régi ismerős lehet e vagy ilyen. Van amikor még vissza s e jelölöm de az engedélykéréses üzeneteknél már írogatja a "csábító" és hosszadalmas üdvözléseit. Miért találnak be engem? Mást is szoktak ilyen jellegű férfiak úgymond zaklatni? Volt mikor új fiokot csinált azt azon küldte tovább a nemiszervét...Ideiglenes megoldás lehetne, hogy önarckép helyett valami kisvirágot, égképet, vagy bármi olyan profilképet tennék ki ami nem vonzaná ezeket a barmokat. Néha azzal magyarázzák ki, hogy bejelöltek, hogy a facebook algoritma téged dobott ki. Ez tényleg lehetséges? Random embereknek dob ki engem a facebook? Van esetleg erre javaslatotok? Ti mit csináltatok ha történt ilyesmi veletek? 22L

2020. okt. 2. 04:03
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Lány vagy, ennyi. Akkor is kapnál ha nem lenne kint semmilyen infó\kép rólad, nem kerül semmibe, nem kell kimozdulni hozzá, ctrl c ctrl v, egyszerűen rengeteg a degenerált. Azt is megkockáztatom hogy itt is kapni fogsz - ki tudja miért engem is néztek már nőnek itt, és kaptam az ajánlatokat. Egy anonim oldalon, programozás topicban.xD
2020. okt. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Az a megoldás lehet, hogy beállítod: csak azok tudjanak jelölni, akikkel van közös ismerősöd.

Több kedves lányismerősöm járt már így, egyáltalán nem olyan stílusúak, hogy azt gondolhatnák róluk: rámenősek, nincsenek kint semmilyen hivalkodó képek, mégis számos perverz alak jelölte már be őket és ezek az illetők minősíthetetlen üzeneteket is küldtek nekik.

2020. okt. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Ne használj Facebookot.
2020. okt. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-s azt hogy tudom? keresgéltem a beallitasoknal de nem talalalom melyiknel lehetne.
2020. okt. 2. 06:34
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Valami olyasmi szöveg alatt van (elnézést, ritkán használok FB-t), hogy "ki jelölhet ismerősnek": Bárki, ismerősök ismerősei...

A "bárki" jelölést át kell állítani, hogy csak ismerősök ismerősei jelölhessenek. Így a közös ismerős megléte feltétel, anélkül nem tud jelölni, engedélyt kérni meg üzenetben tud aki úgy adódik hogy ismerősöd de közös ismerős nincs vele. Bár a nem ismerősöktől érkező üzeneteket valahova máshova teszi a rendszer, valamiféle "összes üzenet" vagy hasonló alá.

Elnézést, 3-4 havonta ha 2 percre lépek be Fb-re, ezért a bizonytalan tudásom. :-)

2020. okt. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Beállítások és adatvédelem - Beállítások - Adatvédelem


aztán a

"Hogyan kereshetnek meg és hogyan vehetik fel az emberek a kapcsolatot veled"-résznél:


Ki jelölhet téged ismerősnek?


Itt állítsd az "Ismerősök ismerősei"-re


(Legalábbis asztali gépnél így van...)

2020. okt. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

A Facebook arra kéri a felhasználókat, ha ilyen kártékony tevékenységet folytató adatlapokkal találkoznak, jelentsék a moderátoroknak. Mi magunk annyit tehetünk megelőzésként, hogy az adatvédelmi beállítások közt a Ki jelölhet ismerősnek téged opció alatt megadjuk, hogy csak az ismerősök ismerősei küldhessenek számunkra jelölést. Így messzire elkerülnek minket azok a profilok, amelyekkel semmilyen kapcsolódási pontunk nincs.


Le írtam amit a Facebook ír de sajnos én is hasonló helyzetben vagyok pedig 54 évesen még meztelen férfi képet is kaptam szinte félek arra az oldalra belépni.

2020. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
en mar csak mikor latomhogy ismeretlen pasas jelolt be ismerosnek akkor csak törlöm és nem foglalkozok vele, mert nincs férfi ismerosom jelenleg, meg án se akarok amugy se dumalni vadigegen pasival.
2020. okt. 3. 16:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!