Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom elmenteni a Firefox...

Hogy tudom elmenteni a Firefox beállításait?

Figyelt kérdés

Amikor bejön a Firefox, akkor felajánl nekem egy hulladék keresőprogramot alapértelmezetten.

Én be akarom állítani, hogy az alapértelmezett nyitólap a google.com legyen. Be is írom ezt a Beállítások/Kezdőlap/Kezdőlap és új ablakok menúpontba! De ott nincs semmilyen gomb, amivel ezt el tudnám menteni. Entert is üthetek, nem történik semmi!

Hogy tudnám beállítani, hogy a google legyen a kezdőlap a Firefox megnyitásakor és minden egyes új lap nyitásakor?



2020. okt. 3. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell gombra kattintani, ment automatikusan elmenti. Csak bemásolod az URL-t és kész.
2020. okt. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, új lapra nem lehet beállítani URL-t, de ha a "Firefox kezdőlap" van beállítva, akkor azon van keresőform, gyakorlatilag ugyanaz az eredmény.
2020. okt. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, valahogy mégiscsak elmentette.
2020. okt. 4. 02:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Az alapértelmezett keresőmotort is be lehet állítani.

[link]

2020. okt. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. Közben kiderült, hogy szenilis a program. Tegnap úgy tűnt, hogy a google az alapértelmezett, de ma megint a hulladékkal nyitott.
2020. okt. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!