Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hasonló oldal mint a GYAKORIKÉ...

Hasonló oldal mint a GYAKORIKÉRDÉSEK.hu oldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elég régóta ismerem ezt az oldalt, de sajnos legtöbbször csalódást okoz. Főleg mikor tényleg kérdezek valamit és várok rá hasznos választ, erre még az a kettő se tudja és minden félét állít amitől a kérdésre választ még nem kaptam. Sőt sokan néha nekem estek valamiért és még privát üzenetekben is kapok magamnak ékes gyöngyszemeket, hogy én ez meg az vagyok, míg való életben sose mondtak nekem ilyeneket én meg csak nézek. Volt, hogy egy kérdésem ilyen vitaláncot indított, pedig semmi vita jellegű dolog nem volt benne, csak úgy néz ki sokan azt hitték, hogy én egy bizonyos személy vagyok aki többször is kérdezte már ezt...Szóval tudtok ilyen hasonló oldalt mint ezt, ahol viszonylag értelmesebb és nem bunkó emberek járnak trollkodni, hanem tényleg segítenek mások kérdéseivel? Akár angol vagy magyar. Mert eléggé leszerepelt nálam ez a gyakorikérdések, mivel sose kapok kielégítő választ itt. Főleg az egyszavas válaszok idegesítenek néha, mikor a kérdésemre elég sokat is lehetne írni, meg a másik, hogy "hát most nincs kedvem válaszolni, de talán kérdezd a googl-t"...ezek mit élveznek ilyenkor? Nyilván itt kérdezem és nem a google-on ahol ilyen személyes tapasztalatot meg hasonlókat nem találok és itt már kérdezni se lehet...



2020. okt. 4. 18:34
1 2
 1/11 CspCsj ***** válasza:
2020. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Most úgy őszintén felteszel egy kérdést amire várod a válaszokat de amiket kapol az neked nem jó ?

Akkor minek kérdezel ?

2020. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

én mindig igyekszem válaszolni, viszont ha nem tudok mit mondani akkor nem írok semmit.

Vannak viszont olyanok akik azt hiszik attól jó fejek ha 1-2 szót odaköhögnek. Az ilyeneket gondolkodás nélkül pontom is le! :D

Sajnos azt én is tapasztaltam hogy ha nem találok a neten választ a problémámra, akkor itt sem lesz nagy valószínűséggel, mert elég durván felhígult a társaság és az igazi szakik már mind megunták a trollokat és a pontvadász majmokat.

A modiknak is benne van ebben a kezük, mert Sok esetben a jó válaszokat szórják ki, a szemét meg ott marad.

Szívesen lennék moderátor...


de hogy a kérdsére is válaszoljak: nem tudok másik oldalt ami ennyire sokrétű lenne, csak angolt.

2020. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Stackoverflow
2020. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2...mert egyértelmuen nem a válaszra kaptam kérdést. ilyen egyszerű

és azért kérdezek mert itt lehet kérdezni, és reménykedni hogy lesz értelmes válasz.

2020. okt. 4. 19:12
 6/11 A kérdező kommentje:
3...látom nem teljesen olvasta el a kiegészítést. ott írtam lehet írni angol oldalt is!
2020. okt. 4. 19:16
 7/11 anonim ***** válasza:
2020. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2020. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"gondolkodás nélkül pontom is le"

Ez jó, ezt még nem hallottam így. :))

2020. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 nem véletlenül, max olvashattad. :)
2020. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!