Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Számít valamit, hogy hány...

Számít valamit, hogy hány like-ot kapsz a Facebook profilképedre?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság. 😊

2020. okt. 5. 21:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, sokat számít.
Nem érdekel, hogy ki lájkol és hány lájkot kapok.
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan, az csak egy internetes oldal, mit érdekel engem...
2020. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Ugye nem arra megy ki a játék, hogy megszerezd az elérhetőségünket facen?
2020. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A tiniknek maximum, más korosztály nem hiszem hogy nézegetne ilyeneket, hogy egyáltalán mire hány like van.
2020. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2, ha az lenne a kérdés, hogy mi a neved vagy hogy vagy fent facen, akkor lenne okod aggódni!


Többieknek köszönöm a válaszokat és a szavazatokat!

2020. okt. 5. 23:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát például jól esik-e az, hogy mondjuk kiraksz valamit és like jön rá....egy idő után pedig csak azért raksz ki mondjuk hogy jöjjön? Semmi jelentősége sincs neki, simán lehet szeretetből, vagy épp imponálásból like-ot dobni, de őszintén aki ennek tulajdonít valami pluszt, netán gondolkozik azon, hogy ki mikor mire dob likeot az már nagy baj és még lehet csalódik is miatta majd egyszer! Azon kívül meg nyilván lehet tudni, hogy ki miért dob likeot. Meg aztán a tartalomtól is függ, nyilván ha egy csaj vagy, akkor mindig is lesz, aki dob likeot udvarlási vagy tetszési szándékkal, erre mondják a kereslet kínálatot szül, ezért sem érdemes mondjuk gondolkodni ezen. Eleve a like mint olyan nem is feltétlen tetszést kellene hogy jelentsen, hanem egyetértést abban amit kiraksz. Persze ettől nem lesz igazabb egy csaj esetében mondjuk, amikor kirakja magát és jönnek az úgy nevezett kú***ro likeok.
2020. okt. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én az itteni zöld értékeléseket is többre tartom.
2020. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is tini vagyok de nem nagyon érdekel
2020. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 viccelsz? Még a piros értékelések is többet érnek! :)
2020. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
:)
2020. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!