Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Netflixet szeretnék nézni...

Netflixet szeretnék nézni "buta" TV-n. Olvastam egy kiegészítőről, aminek a segítségével ez lehetséges. Tudnátok segíteni, hogy mi ennek a neve?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Elfelejted az amerikai hülyeséget, letöltöd a filmet egy torrent oldalról, és megnézed gépen vagy telefonon. Esetleg ha mindenképpen ragaszkodsz a tévéhez, akkor kiírod DVD-re.
2020. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Régi videókártyákon van S-Video kimenet, azzal rá tudod kötni a képet, a hangot pedig jack-RCA kábellel. Egy 10 éves CPU meg tud birkózni a 480p videóval, annál jobb minőséget úgyse érsz el analóg kimeneten. Ha mindenképp modern PC-vel akarod meghajtani, kapható HDMI-RCA átalakító (nemrég adtam el az enyém, mert az új tévén már van HDMI bemenet), de ez kicsit ront a képminőségen az aktív átalakítás miatt. Ebayen kapható.
2020. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan külső eszközök, amik egy kis teljesítményű mini számítógépnek vagy mobil eszköznek felelnek meg, jellemzően egy android rendszer fut rajtuk. Egy maximum tenyérni doboz aminek kijelzője nincs, viszont ráköthető a tévére, így azon a rendszeren futó tartalmat ki lehet a tévédre vetíteni. Mivel az android rendszereken van támogatott Netflix applikáció, azon keresztül már nézhető is a tévére átjátszva a tartalom, illetve minden további funkció is használható mint egy telefon esetében.


Minimális feltétel, hogy azért HDMI bemenet legyen a tévén.


A hétköznapi neve amivel már kereshető ilyen termék: "tv okosító", "android tv box", "tv okosító box" - itt mindenféle noname vagy kevésbé ismert kínai termék beszerezhető max 10-15 ezres árkategóriában, illetve vannak a nagyobb cégeknek saját nevesített eszközei, mint a Google Chromecast, Apple Tv, Xiaomi mi box, Anycast stb.

2020. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ááá, köszönöm a 2. és 3. választ! HDMI kimenetem van :)

Rákerestem a Google Chromecast kütyüre, és az lenne a kérdésem, hogy ezzel a hang is átmegy a TV-re vagy csak a kép?

Köszönöm!

2020. okt. 6. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Átmegy, a HDMI szabvány mindkettőt viszi egy kábelen.
2020. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, akkor egy ilyet beruházok!

Egy szőke nő :)))

Szép napot!

2020. okt. 6. 12:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Még ezt nézd meg hozzá:

[link]


"A Netflix nem minden Chromecast-eszközön használható azokban a régiókban, ahol az eszköz és a Netflix elérhető"

2020. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én a xiaomi mi sticket ajánlom, fél éve nyúzom és hibamentes.

Pen drive kinézetű

2020. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. okt. 6. 14:05
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

1# Nekem meg a torrentnek nincs értelme, mert mert nem akarok szarakodni és tökölni vele (seedelés etc.), így inkább van Netflixem, HBO GO-m és Prime Video-n. Előbb-utóbb minden megjelenik valamelyiken, ja és VPN-re is előfizettem, úgyhogy nem csak a magyar tartalomhoz férek hozzá.

Kinek mi a prioritása...

2020. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!