Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy CBN CH 7465VF modemem....

Van egy CBN CH 7465VF modemem. Előtte volt egy Ubee Evw3226 wifis routerem. A minap cserélték 5000 ft ért. Az ip kamerám most nem működik, ez lehet a baja?

Figyelt kérdés
Felhivtam a vodafonet, hogy küldjenek egy új routert, hogy tudjon egyszerre 2.4 es 5 GHz-n müködni. A mostani nem dualos volt. Az volt a baja. Mert a belső IP kameram wifis, és az Ubee-s wifi routerral ment. Viszont csak 2.4-en fut. De a gyorsabb net miatt meg 5 GHz-n akartam futtatni a gépemet. Most az új modemmel nem megy egyaltalan. Az lehet a baja, hogy nem Wifis router, hanem csak egy sima modem? Gyakorlatilag semmit nem értem el a cserével, csakhogy a wifis kamerám nem működik már. Köszönöm válaszotokat. Lehet ez a baja neki, hogy modem a mostani csak?

2020. okt. 6. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha wifi -s az IP kamera, de most nincs wifi, akkor biztosan az a baj, hogy most nincs wifi.

Ilyen esetben venni kell egy saját router -t, lehetőség szerint gigabites legyen, illetve 2.4GHz -et és 5GHz -et is tudjon...


Ha van most is wifi (egy okostelefon segítségével is lehet könnyedén ellenőrízni), akkor nincs beállítva a kamera és a router (vagy modem-router) közti kapcsolat. Ezt a kamera leírása (ha van) általában részletezi, hogyan is kell beállítani...

2020. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a kommentet! Ido kozben megoldodott. Masnap sikerult beberrenteni a modemet. Holy heck and fuck me mondatok utan!!! :D
2020. okt. 20. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!