Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez hogyan lehetséges, nem értem?

Ez hogyan lehetséges, nem értem?

Figyelt kérdés
A facebook-on a profilképet be lehet állítani, hogy ki láthatja, pl.hogy csak én. Az ok, hogy ettől függetlenül mindenki láthatja, de hogyan lehetséges, hogy az ismerősök lájkolni tudják? Az anyu profiljával kipróbáltam, hogy én mint ismerős a profilját tudnám-e lájkolni, annak ellenére, hogy úgy van beállítva, hogy csak ő láthatja. És nem, nem tudnám lájkolni, a profilképet ugyan kinagyítja, de nincs lájkolási lehetőség. A beállításoknál is meg van adva, illetve be lehet állítani, hogy ki kedvelheti a profilképet, ismerősök, ismerősök ismerősei, vagy nyilvános. Szóval, nem értem, ha egyszer be van állítva, hogy csak én láthatom, akkor az ismerősök, hogyan lájkolhatják, vagy szólhatnak hozzá? Nem tudom érhető-e? Szóval, a kérdésem egyszerűen, hogy a profilképet beállítom, hogy csak én láthatom, (ami ugye nem igaz, mert mindenki) és én azt gondoltam, hogy így lájkolni, hozzászólni sem tudnak az ismerősök sem.
2020. okt. 14. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Később korlátozta a láthatóságát.
2020. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!