Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptop javítás után rosszabb?

Laptop javítás után rosszabb?

Figyelt kérdés
üdv oda adtam 1 fickonak a laptopot h porolja ki meg uj paszta mert nagyon melegedett és tiszta ragacs volt. viszsakaptam hiányzik belle 6 db csavar alig tartja valami a touchpad része folyto leesik...ami nayobb baj a windows sokkal lassban tölt be és nem tud csatlakozni a wifire piros X van h nincs hálozat...de ezu miért van ha nem is lett ujrateleitve?
2020. okt. 17. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Most lehet jobban melegszik. Wifit pedig gondolom kikötötte a pasztázáshoz, és úgy is felejtette.
2020. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát apám, ezt a "fíckón" kell lerugdosni. Itt is kézzelfoghatóvá vált a mondás, hogy néha az olcsó a drágább.
2020. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Hát erre az alábbi mém pont ide illik.

[link]

2020. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de h lehet 6 db csavart kihagyni? nem lopott ki semmit a ramok is ugyan azok de nem értem mi van az emberekkel? most hová viszem megcsináltatni
2020. okt. 17. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez is k. jó példa :))


"de h lehet 6 db csavart kihagyni?"

Nem ért hozzá, leszarta, "jó lesz így is a hülyének", stb.


Most nevetünk szegény kérdezőn, de remélhetően számára is az a tanulság, hogy referenciák nélküli, mások által nem ajánlott pistikékhez nem érdemes vinni javítandó eszközöket.

2020. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gyanakvó típus vagyok de szervizben kilopnak belőle mindent. Az még rosszabb
2020. okt. 17. 13:42
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Ha annyira bizalmatlan vagy, akkor tanuld meg hogy kell. Minden fent van róla a neten. Az alaplap javításon kívül mindent könnyedén meg lehet csinálni, néhány olcsó könnyen beszerezhető cuccal.


Viszont ilyen mindenféle kókány trógerhez akkor se vidd, akkor inkább egy szerviz.

2020. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívás, biztos megmondanán az embernek, hogy nagyon gyorsan fizesse vissza a pénzt. Ha van egy minimális kézugyesség2d, legrosszabb esetben is 2 óra alatt szétszeded, kipucolod pasztázod és összerakod.
2020. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!