Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Mobile-os Relax Net M...

T-Mobile-os Relax Net M díjcsomag: csak böngészni akarok, letölteni egyáltalán nem, e-mailt csak csatolmány nélkül küldenék. Így kb. hány oldalt böngészhetek vele havonta? (3 GB a havi keret)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy amatőr kérdés... de szőke nő vagyok, kérlek nézzétek el nekem ;-)
2010. aug. 8. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sok, de nem is nagyon kevés, videókat nem fogsz vele tudni nézni. Nekem 5G a korlát, bőven elég egy hónapra. (Más a szolgáltató).
2010. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrét számot erre a kérdésre nem kaphatsz. 3GB elég böngészésre, DE lehetőleg Firefox böngészőt használj és tedd fel hozzá az AdBlock és Flashblock kiegészítőket. Ha így teszel, akkor NAGYON sokat tudsz spórolni az adatforgalmon. (az sem mellékes, hogy eltűnnek az idegesítő reklámok)
2010. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok ismét. Napokban történt egy ismerősömmel, hogy a T 114ezer forintos számlát küldött ki teljesen jogosan. Aki használta szintén egy ilyen 3GB-os csomagra fizetett elő, viszont nem tudta, hogy mire elég és elkezdett vele sorozatokat nézni. Nem korlátozták a sebességet, nem vette észre, hogy valami gond van. Csakúgy leírtam, nehogy ebbe a hibába ess.
2010. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!