Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom megerősíteni...

Miért nem tudom megerősíteni a szemályiségemet a facebookon?

Figyelt kérdés

4 napja nem tudom megrősíteni a személyazonosságomat a facebookon amikor belépek kéri, hogy "úgy tűnik, hogy a fiókod spameket küldött. Szeretnénk segíteni fiókja biztonságában. Kérjük, segítsen nekünk azáltal, hogy megbizonyosodik arról, hogy az összes legutóbbi lájkot és bejegyzést Ön készítette".Amikor rá kattintok akkor hibát ír ki mindig?

Hogyan tudok hozzáférni a fiókomhoz?

[URL= [link]



2020. okt. 19. 07:50
 1/2 A kérdező kommentje:
2020. okt. 19. 07:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogyan juthatok vissza a Facebook-fiókomba, ha a ...

hu-hu.facebook.com › help

Translate this page

A fiók kezelése ... Ha a rendszer biztonsági ellenőrzés elvégzésére kér, de problémát ... kérünk biztonsági ellenőrzés elvégzésére, ha sérülhetett a fiókod biztonsága. ... a fiókodba, és az utasításokat követve erősítsd meg a személyazonosságodat. ... Nem. Kapcsolódó cikkek. Hogyan tudok belépni a Facebook-fiókomba?


Mi a teendő, ha elindítottad a személyazonosság ... - Facebook

hu-hu.facebook.com › business › help

Translate this page

Ha már tettél lépéseket a személyazonosság-megerősítési folyamat végrehajtására a www.facebook.com/id címen, a személyazonosságod megerősítésére ...


Személyazonosság igazolása - Android - Google-fiók Súgó

support.google.com › answer

Translate this page

Fiókja biztonságának megóvása érdekében előfordulhat, hogy meg kell erősítenie személyazonosságát, amikor bejelentkezik, vagy amikor a következő ... További információ arról, hogyan jelentkezhet be telefonjára. ... Telefonra küldött értesítés fogadása; Szöveges üzenetben küldött ellenőrző kód; Biztonsági kód .

2020. okt. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!