Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A böngésző nem támogatja a...

A böngésző nem támogatja a Flash Playert. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Csak felhasználó vagyok. Kb úgy, mint ahogy a jogsi miatt nem kell tudnom motort generálozni. Megnyitok egy weblapot és a pofámba tolja, hogy nem támogatja a flasplayert. Mondom oké, de ez kinek baj? Illetve nekem van-e bármi teendőm ezzel? Mondjuk el szoktam menni az ilyen oldoalakról, vagy tudnék mást is tenni?


[link]



2020. okt. 20. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel az oldal Flash formátumú tartalma, akkor nincs teendőd. Ha érdekel, akkor le kell töltened az Adobe Flash Playert, és lehet, hogy még külön engedélyezni is kell ezt a böngésződben. Nem igazán készítenek már ilyen formátumú tartalmakat a webfejlesztők, de például rengeteg régebbi netes játék van, amelyhez szükséges a Flash-lejátszó bővítmény.
2020. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A flash támogatása december 31.-én megszűnik. Ha ilyen oldalba ütközöl, el kell hagynod, az oldalnak kell átállni újabb technológiára.
2020. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs teendőd vele, nem is tudnál mit csinálni. Ha az adott oldal flash-t használ, akkor év végéig vagy átállnak más alapokra, vagy utána problémás lehet az elérésük.
2020. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!