Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemail-om nem tölti be a...

Orsi1965 kérdése:

Freemail-om nem tölti be a mappáimat már 3 napja. Ezzel a válasszal:. Kérjük, próbáld meg 30 perc múlva! Postafiók elérési hiba (#01154) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
majoros@fibermail.hu(tartalék)
2010. aug. 9. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj ezzel belépni, hátha: [link]


Amúgy sokan szívnak freemail-el. Azt javaslom nekik, és Neked is, hogy felejtsétek már el...

Csinálj egy gmail.com-os fiókot, aztán freemail-ről irányítsd át oda. Nincs vele soha többé felesleges szívás...

2010. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak te szívsz ezzel. Az összes freemailes ismerősöm erre panaszkodik, sajnos az üzemeltető (közvetetten a T-com, vagy hogy hívjak most éppen) nagy ívben cs*szik rá, hogy mi van a freemaillel. Ráadásul nem is látam, hogy hol lehetne elérni őket, bár gyanítom, a hibajelentésekre is magasról tojnak.

Mit tegyél? Ritkán szoktam ehhez hasonló tanácsot adni, de válts valami jobb szolgáltatásra! Indamailre, citromailre vagy gmailre. Ezeknél is előfordulnak hibák, de nem napokon, heteken keresztül.

2010. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ide lehet írni, jelezni a hibát: [link]

Egyébként használjátok a Freemail Szimplát, az működik.

2010. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sikeres ember nem használja már a Freemailt .
2010. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi a gépházas linket! (Bár nem tudom, mennyit foglalkoznak vele.)

A szimplánál nekem ugyanezt a hibát adta. Több freemailes címem is van még a régebbi időkből (csak megszüntetni nem akarok őket), először csak az egyik csinálta ezt, most 2 napja már mindegyik. Ja, és az is aranyos, hogy pl. Opera alól csak a szimpla megy, az se jól...

2010. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Firefox-szal nekem mindegyik megy.
2010. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!