Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik az nCore fiók...

Hogyan működik az nCore fiók megosztása?

Figyelt kérdés
A kérdés az lenne, hogyha egy családtaggal közösen szeretnénk használni az oldalt azonos profilból, különböző helyről és gépről, akkor azt hogyan lehet megtenni? Szabályzat nagyjából kettő mondatban tér ki erre. Valaki használja így innen?

2020. okt. 27. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a lényeg, hogy 1 gép = 1 fiók. Ha bármelyiken belépsz két külön fiókkal, mindkettő tiltva lesz. Továbbá ha az akivel megosztod szabálytalankodik (beleértve azt is, hogy nem seedel), a fiók kapja a szankciót, azaz te is viseled a következményét.
2020. okt. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kieg: ebből a szempontból jobban járnál, ha inkább meghívnád. Persze így is felelsz érte, tehát ha súlyos szabálytalanságot követ el, te is repülsz, de ha nem seedel az rád nem hat, ha megvonják a letöltés/feltöltés/hozzászólás jogát az téged nem érint.
2020. okt. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg így működik, gyakorlatban a kutyát sem érdekli. Két gépről + egy telefonról töltök egy accról 8 éve.(nem wifin és időközben párszor telefont is cseréltem)

Ettől függetlenül jobb félni, mint megijedni. Lehet, hogy csak azért nem banolnak, mert amit egyszer letöltök, azt örökké seedelem, így aztán elég sok torrentem fut.

2020. okt. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Mi evek ota 4-en hasznaljuk, 3 kulonbozo orszagbol, minimum 8 eszkozrol
2020. okt. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

#1

Meg nem tudom számolni, hány különböző helyen hány különböző eszközről léptem már be, és semmi nem történt. Ha egy ilyen miatt 2020-ban bármiféle retorziót akarnának alkalmazni, az lenne az utolsó alkalom, hogy beléptem hozzájuk.

Egy csomóan úgy beszélnek az ncore-ról, mintha valami elit klub lenne a neten, ahová bekerülni is csoda, nemhogy bent maradni.

2020. okt. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Félreértitek. Egy accal be lehet lépni több gépen. Egy gépen nem lehet több accal.
2020. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy működik. Egyébként ha valaki megszánna egy nCore meghívóval? Ígérem seedelek meg minden.
2020. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!