Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on kitöröltem az...

Facebook-on kitöröltem az ismerőseim közül egy házaspárt, de ez történt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy elegem lett az egyikből, olyan emberi tulajdonsággal rendelkezik, amit nem bírok, de ez most lényegtelen. Elhatároztam, hogy ezt a házaspárt kitörlöm, mert nem kedvelem őket. Kezdtem a feleséggel, gond nélkül kitöröltem. Utánna kitöröltem a férjét is, viszont le fagyott az eszközöm, nyomogattam a törlés gombot, és véletlenül bejelöltem, de gyorsan vissza is vontam. De észre vette, mert bejelölt és rám is írt messengeren (csak köszönt). Most mit kéne tennem? Válaszolni kellene neki vagy hagyni és "elutasítani"?

2020. okt. 28. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
36%
Megmondani az igazat
2020. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!