Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létrehoztam egy Google-fiókos...

Létrehoztam egy Google-fiókos YouTube csatornát, hogy tudom hozzáadni a már meglévő privát YT felhasználómhoz?

Figyelt kérdés
RÁmentem jobb felül, hogy Fiókváltás/Fiók hozzáadása, de E-mail címet, vagy telefonszámot kér, azonban megnéztem, az e-mail címe annak a YT csatornának vmi nagyon bonyolult(sztem számítógép által generált) cím lehet. Ezt most hogy fogom tudni hozzáadni?! Lehet egyáltalán Google Fiók nélkül, csak egy sima YT csatornát létrehozni egy külsős e-mailes regisztrációval?!

2020. okt. 28. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Studio, beállítások, engedélyek, hozzáadod magad. Viszont ha még nem töltöttél fel semmit, nem sokat izéltél vele, akkor lehet, hogy könnyebb lenne a fő emaileddel belépve az alatt létrehozni egy csatornát, ezt a kezelhetetlent meg törölni.
2020. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi, Csak az a baj, hogy akarnék profilképet berakni, de sajnos akkor a Gmailem profilképe is változik... :(

YT-ra vmi vicceset raknék ki, azonban ez miatt nem örülnék, ha a provát gmailemről küldött leveleknél is másnál az látszódna...😒

2020. okt. 28. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Fő emaillel, amit ismersz, amin nem akarod megjeleníteni a csatornát, belépsz.


Bal sávon Beállítások. (Ha nincs bal sáv, akkor előbb Youtube logó)


Fiók alpont aktív, szövegtörzsben keresd a "Csatorna hozzáadása és kezelése" linket!


A megjelenő felületen annyi csatornát hozol létre saját profilképpel, amennyit csak akarsz. Nem utal alapból rád semmi benne; ha kéne, külön beleírkálnád a valós adataidat meg ilyesmi.

2020. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!