Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől van ez a nagy változás?

Mitől van ez a nagy változás?

Figyelt kérdés
Szóval azt szeretném tudni hogy miért lehetséges ez? kb 2 napja történt a dolog, elötte bármit töltöttem le maximum 260 kb/s volt a sebesség, erre egyik napról a másikra, ugy döntött a netem hogy 1200 kb/s-el fog nekem tölteni.. O.O, nem mintha baj lenne, de érdekel hogy mitől van ez. aki tudja irja le pls. köszi előre is.
2010. aug. 9. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

mekkora sávszélességre szól az előfizetésed?


.... ha alacsonyabbra, mint amit most "reklamálsz", lehet BEETETÉS, majd küldenek egy e-mail pár nap múlva, hogy igényt tartasz-e, a megemelt sebességre, természetesen megemelt havidíjjért!

2010. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Oberle Gábor ***** válasza:
Na, ne már! Létezik 2010-ben 260 kbit/sec-os internetes szolgáltatás??... Még az 1200 kbit/sec-os is vicc! :) (Ha letöltésről van szó.)
2010. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

létezik!!!

az 1 Gigás (1024/256) ADSL csomagnál előfordul, hogy 132/35-40 Kb/s

A-NET vezetéknélküli szolgáltatónál pedig még alacsonyabb értékek is előfordulnak... (sajnos 2010-ben is)

2010. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Oberle Gábor ***** válasza:
Hú, borzalom! Ezeket kéretik azonnal megszűntetni! Jó hogy nem viszatérünk az 56k-s korszakhoz! Én annak idején több évig így neteztem, többet nem kérek belőle! Szerintem ma minimum 2 Mbit/sec letöltés és 512 kbit/sec feltöltés! De ennél lejjebb már nagyon gáz!...
2010. aug. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!