Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne felfuttatni...

Hogyan lehetne felfuttatni egy meme oldalt Facebook-on?

Figyelt kérdés

Egyelőre még csak elméleti kérdés. Szeretnék csinálni egy meme oldalt angol nyelven. A meme-eket még csak-csak össze tudom kapni, de hogy legyen sok tagom? Hogy lehetne elindulni?


Ha esetleg van meme oldalad ami már párezer embert elért, akkor hogy csináltad?



#Facebook #felfuttatás #meme oldal #követő szerzés
2020. okt. 31. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezekből a mém oldalakból már 7-8 éve is hatalmas túlkínálat volt (ugyanekkor volt a felfutása még az idézeteseknek), és mind egymástól lopta körbe-körbe ugyanazt. Ha azóta nem áldozott még le a népszerűségüknek, akkor a legnagyobbaknak már bőven kialakult a fix közönsége, akiknek nincs igénye még egy n+1-edik pont ugyanolyan oldalra. Hiszen te is írod, hogy a te tartalmad is másokénak az összelopkodásából állna. Aminek meg értelme lenne, az a saját tartalom, viszont úgy tűnik hogy neked csak a like mennyisége kell, nem a minőség.


Hogyan lehetne? Esetleg reklámkampányokkal, mert úgy több emberhez jut el. De őszintén én nem állnék be ezredikként a sorba olyan témában amiből már van 999 ugyanolyan.

2020. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem összelopkodást írtam...


Reklámon kívül esetleg más megoldás?

2020. okt. 31. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen mind1, milyen tartalom van fenn...az emberek 99%-a csak át fog görgetni a posztokon. így vágj bele...eljuthatsz többezer emberhez, de csak 1x.


vagy valami nagyon aktuális témával kapcsolatban kellene, hogy előállj. csak az ingerküszöb meg elég magasan van. könnyű átlépni morális határokat ahhoz, hogy kitűnj...csak aztán felvagy-e mondjuk készülve a következményekre.


túl sok a PC ember, akiket minden zavar, aztán nem egy oldal látta már annak kárát, hogy az ilyenek addig hisztiztek, míg nem törölték az oldalt, vagy rosszabb esetben beperelték a tulajdonost személyiségi jogok megsértése miatt...ha viszont erre nagyon ügyelsz, akkor meg egy szürke, tucatoldalad lesz, és senkit nem fog érdekelni.

2020. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!