Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minecraft szerver nem pingel?...

Minecraft szerver nem pingel? Csak a localhost?

Figyelt kérdés
Na szóval az a nagy harci helyzet hogy van egy Minecraft szerverem amin craftbukkit 1.12.2 fut, megcsináltam a portforwardingot és csináltam hozzá egy domain címet is, hogy a hagyományos ip cím helyett egy sokkal megjegyezhetőbbel tudjanak feljárni az emberek. 2 héten át kiválóan működött, ma viszont amikor a szervert elindítottam nem talált szervert az én publikus IP címemre, sem a domain címemre, kizárólag a localhost-ra..Mi lehet a probléma?

2020. nov. 3. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nézd át újra az ip configokat, valószínű valahol elvesztette a csatlakozást vagy a routerrel vagy a géppel.
2020. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megváltozott az IP címed, így a domainhez rendelt cím már nem a tied.
2020. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A domain a tied csak a dns beállítások a domainhez nem jók már, mert nem a Te ip-d van. Dinamikus IP-t sose jegyzünk be, mert ilyen problémák akadnak.
2020. nov. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a problémámat sikeresen megoldottam. 😊
2020. nov. 5. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!