Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy Messenger csoportban hogy...

Egy Messenger csoportban hogy lehet a korábbi tartalmakhoz hozzáférni?

Figyelt kérdés

Augusztus 15.-én bevettek egy Messenger csoportba, ahol a korábbi beszélgetésben csak augusztus 3.-ig tudok visszapörgetni, pedig a csoport jóval előtte jött létre és aktív is volt.

Próbáltam facebookon, messenger.com-on, asztali messenger alkalmazáson és a telefonom (android) messenger appján is visszapörgetni, de mindig 3.-ánál megállt a betöltés és tovább nem jutottam.

Van-e rá megoldás, hogy a korábbi tartalmakat is el tudjam érni? Fontos lenne számomra.



2020. nov. 7. 02:27
 1/6 anonim válasza:
Ha rád emlékszel egy szóra,beírod a beszélgetés keresesenel,és ki dobja a beszelgetest
2020. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsi,rád nélkül😅
2020. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam, de akkor is max 3.-ig jutok vissza. Onnan nem is tölt tovább...
2020. nov. 7. 21:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként számítógépen most már a keresés funkció sem érhető el, csak telefonon... Vagy csak eldugták a leállás óta és én nem találom?
2020. dec. 14. 02:09
 5/6 anonim ***** válasza:

A messenger nem ad lehetőséget arra, hogy a csoporthoz való csatlakozásod előtti beszélgetéseket láthasd. Ami az adott csoportba csatlakozás előtt volt, ahhoz semmi köze sincs egy addig kívülállónak számító személynek, illetve a csoport elhagyása után sem szabad látnia a további beszélgetéseket, mivel már nem tag.


Ha ennyire fontos a csatlakozásod előtti infó, akkor kérdezz rá a csoportban a többiektől. Lehet, hogy elküldik neked.


Csak saját gondolat, de kikívánkozik: Nem csak azért csatlakozál a csoporthoz, mert valakiről valamit mondtak, és ezt a csoportot nevezték meg? Úgy sejtem ott szerettél volna kutakodni, sikertelenül. A szövegkörnyezetből és a kérdés leírásának módjából legalábbis erre tippelek.

2021. jan. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A többi messenger csoportban gond nélkül vissza tudok pörgetni a létrehozásig, pedig több csoportba is jóval a létrehozása után kerültem be, ez a helyzet csak ennél az egy csoportnál áll fenn.


Ha nagyon tudni szeretnéd, egy nyári diákmelós csoportról van szó, szóval ha akarnék se tudnék ott bárki után kutakodni. Csak pl. az egymásról készített képek/mémek vicces esetek stb. érdekelnének...

2021. jan. 17. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!