Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-ra ha belépek miért jön...

Ncore-ra ha belépek miért jön be mindig egy olyan oldal, hogy vegyek prémium tagságot?

Figyelt kérdés
Másnál is így van?

2020. nov. 8. 02:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Több száz több éves torrentem van
2020. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
na az érdekes akkor
2020. nov. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Meghívót tud valaki adni?
2020. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Se visszatartani, se rábeszélni nem akarok senkit, de az én valós, screenshotokkal alátámasztható tapasztalatom az az, hogy nem volt részemről jó döntés támogatnom őket. Előfizetés ellenér 7+ év accounttal, rengeteg ponttal kitiltottak, valós szabályszegés elkövetése nélkül. Gúnyosan válaszoltak minden üzenetemre, kiadták a privát adataimat 3. feleknek, és a pénzemet benyelték.


De mindenki döntsön belátása szerint. :) Én senki a hitelét nem rontom, hiszen azt itt nem szabad ugye. Csak száraz tények és tapasztalat, befolyásolás nélkül.

2021. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Pedig valamivel indokolniuk kellett. :)
2021. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

15-ös, igen indokolták, de ettől még nem reális :)

Folosleges cinikusan vedeni oket, az a helyzet, hogy eddig megelégedett tagjuk voltam, respectáltam a munkassaguk, azt hittem rendes emberek. De a tapasztalataim azt mutatjak, hogy ez nem igy van. De mondom, senki jo hiret nem rontom, mert azert levehetnek a kommentem, mindenki tegyen belatasa szerint. Nem azert voltam 7 evig tag, mert nem tudtam viselkedni soha, gondolhatod! Ez eleg indok arra, hogy mutassam, en normalisan alltam a dolgokhoz, kulonben nem most raktak volna ki.

2021. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De mi volt az oka h kitettek?
2021. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Azért nem írom le pacekba, mert aki védi őket 26 helyen bele fog kötni, hogy márpedig jogosan tették, de akik reálisan nézik, azok tudják, hogy nem. Meg nehéz úgy leírni, hogy az itteni felügyelet ne törölje aztán, mert róluk a negatívat szerik törölni, azt tudatták velem.

Azért teszek egy próbát, ha már így normálisan állsz hozzá és kérdezed, meg hogy ne az legyen, hogy azért nincs igazam, mert nem írom le.


Fent emíltett 7 év tagság, több ezer pont után előfizettem egy havi csomagra. És igen, az semmi pénz kb, nem is az fáj, csak az elvek, meg a jó indulat, illetve annak hiánya.

Ez az előfizetés jár számos előnnyel, pl végtelen hNr, de amiért én előfizettem, az merő jóindulat volt, egyszer az életemben jót akartam cselekedni és ingyen meghívni a sok pontomból az ismerőseimet, akiknek szüksége van acc-ra. Emelett még a prémiumhoz jár, hogy feltehetsz kéréseket, egyébként nem. Illetve a rank rendszert nem vágom, lehet, hogy magasabb rankban tehetsz fel, de mivel én csak laikus pc használó vagyok, így örülök, hogy ahhoz értek, hogy hogy kell letölteni valamit és becsülettel, akár több mint a kelletét visszaseedelni, szóval Tag ranknál feljebb sosem jutottam, azt hogy torrentet hogy kell feltölteni, hogy más leszedhesse nem vágom. Egyszer megpróbáltam 6 éve egy csomag Run D.M.C albumot 320kbps minőségben feltölteni, mert nem volt fent, de hiába néztem meg 600 tutorialt, szabályzatot, meg ügyeltem mindenre, visszadobták a feltöltésem többszöri javításra is, szóval rájöttem, hogy nekem ez a része a torrentezésnek nem való, egyszerűen buta vagyok hozzá. Viszont 7 év alatt 4 hNr-olt hónapot szedtem össze, azt is ilyen 1-2 torrenttel, amikor még lassú volt a netem, nem volt sok időm, és nem tudtam visszaseedelni a több mint 100 letöltésemből 1-2 filmet (kidobásomkor 102 kommentem volt, azt csak iflmekhez írtam, lehet, hogy ötbbet szedtem le ennél, nem tudom). És akkor sem büntetésig mentem, csak tudod, lehet hnr-elni, 4x belecsúsztam sajna, de becsülettel töltöttem vissza mindent, még akkor is, csak nem elég ideig. Főként filmeket szedtem, alattuk is mindig tisztelettel kommenteltem, leírtam a véleményemet a filmekről, ajánlottam, vagy nem, nem trágárkodtam, nem igénytelenkedtem, szóval hagyjuk.

Egyszer kaptam egy 2 napos bant idén, mert be merészeltem írni egy film alá, hogy jó lenne egy kis seed, mivel 1000 megás nettel 3 nap alatt jött le, és bár csomó film alatt kunyerálnak az emberek seedet és feliratot, a kommentem azonnal törölték és bannoltak 2 napra. De elfogadtam, én hibám volt, mert írták, hogy erre van fórum és itt tilos kérni, de ennyire nem voltam szabályszegő, hogy nem volt sosem ilyen gondom és csak láttam, hogy ez bevett szokás, máshol is leírták sokszor, még negatvíat se kaptak rá, sőt pozitívat, mert hát tényleg kellett a seed. De elfogadtam, hogy hibáztam, nem pampogtam, annyi energiát meg nem fektetnék bele hogy most az 5millió fórum közül, amiket nem is értek hogy működnek, keresgéljek meg irogassak, meg amúgy is ki tudja lenne-e eredménye, torrent alatti kommentben sokkal ésszerűbb jelezni az ilyet, de oké, elfogadtam a szabályzatot, nem ugráltam.

Most, prémium előfizetés után, járt a kérés funkció a befizetett pénzed mellé. Ennek megfelelően végre alkalmam adódott arra, hogy 1-2 nem fent lévő filmet, könyvet kérjek. Kértem asszem valami 2-3 filmet meg 1 könyvet, kapásból visszadobták az összeset, arra hivatkozva, hogy nem volt elég bő a leírás. A könyv kérésnél hiányolták a szerző megnevezését, meg egyéb adatokat. Oké. Mondom a filmek nem olyan fontosak, de a könyv sokat hozzátenne az életemhez, szóval azt becsülettel újraírtam, megírtam a kérést, megírtam a leírásba mindent, kijegyzeteltem neki. Bár ott az igazoló link, amit kérnek hozzá, és azon minden megtalálható (!!!). Szóval beküldtem. Visszaküldték, mondván: "Alcímet ne írj a cím mezőbe". Igen ám, csak hogy nagyon nem alcímet írtam, hanem ilyen hosszú a könyv címe. Itt idegesítettek fel először a fölösleges böszmeségekkel. Tehát újraírtam a kérést, lerövidítve a címet, majd a leírásba leírtam, a teljes címet és hogy: "igen, ez a címe, ez nem alcím, csak ilyen hosszú", valamint hozzátettem még: "nem fogom 3adszor is fölöslegesen kijegyzetelni a fél internetet, ott az igazoló link, azon minden rajta van, könyv, cím, kiadó, szerző, isbn, minden. Aki ismeri a könyvet szerző és cím alapján amúgy is tudni fogja, felismeri és feltölti vagy nem, fölösleges ennyi infót ideírni, főleg hogy az igazoló link tartalmazza". Ezen nem is tudom hogy, de átsiklottak. Lehet aznap egy intelligens ember ült a monitor előtt és értette a problémát, megértett és nem várt el fölösleges böszmeségeket. Egyébként egy kérés 50 pont, tehát ha valaki nem ad meg elég infót és ezért károsul azzal, hogy emiatt nem töltik fel amit kér, az máris károsult nem kevés ponttal, az is elég büntetés lehetne önmagában. Persze egyértelmű, hogy rendezni kell ak éréseket, hogy ne böszmeségeket írjanak be az emberek, de van egy értelmes határ a marharépaságok és a fölösleges elvárások között.

Szóval ezen átsiklottak, nem volt gond. Mondom hm, na tök jófejek, értik a problémát, mégis lehet velük együtt dolgozni, mégis a felhasználóik érdekeit nézik, és megértik.

Aztán pár nap múlva megpróbálkoztam egy film kéréssel. Direkt mindenre odafigyeltem, kijegyzeteltem a fél internetet, hogy ne legyen probléma, leírás, minden.

Erre visszadobják azzal, hogy - igaz FILM HUN HD kategóriában van a kérés, de - én jelöltem meg, hogy milyen minőségben kérem.

Most komolyan emberek...egyrészt, ha valamit kér az ember, örül, ha felkerül, mert eddig nem volt fent, és örül bármilyen (főleg jobb) minőségnek. Másrészt HD kategóriában az ember mi a jó életet várna el, mint valamilyen HD formátumot, 720p-től 1080-on át a csillagos ég, de ott van hogy HD. Harmad részt akinek bármilyen HD formátumban megvan, az fel fogja tölteni, és akkor már örül az ember. Ha meg odaírod, hogy 1080p, de másnak nincs meg, csak 720-ban, akkor az meg nem fogja felölteni és máris kettőt léptél előre, egyet hátra, és amíg semmilyen FILM HUN HD minőségben, kategóriában nincs fent, addig annyi a különbség a 720p és 1080p kérése között, hogy semmi, mivel egyik sincs fent. Még ha fent lenne egyik minőségben, akkor kicsit talán érthetőbb a javaslat, hogy írja oda az Nber, hogy 1080, mert a 720 fent van és ne töltse fel senki mégegyszer, ámbár azt is úgyis észrevennék és le lenne rendezve, de m1.

Szóval ennek megfelelően a fölösleges habókosságon felháborodtam, és megírtam a kérést újra, jogosan: "cím, olyan minőségben amiben sikerül, amilyenben megvan valakinek, úgyis abban lesz feltöltve, FILM HUN HD kategóriában vagyunk, HDban kértem, mi másban kérném? 720p, 1080 vagy jobb", leírás az előzö könyves példához hasonlóan: "igazoló linken ott van minden adat, nem fogom újra kiírni az egészet, FILM HUN HD kategóriában elképzelésem sincs milyen minőséget várna el az ember, mint HD-t, ne boomerkedjetek mostmár ezekkel a fölsöleges kergeségekkel, mit vártok, mit írjak be, még 5x, hogy HD? hogy aki nem érti, hogy HUN HD, az hátha megérti, vagy mi? Ha valakinek megvan HD-ban az úgyis fel fogja tölteni és ennyi a lényeg."

Amúgy amiket idézek nem pontosan ezek, mert nem emlékszem pontosan, meg mivel minden kérést azonnal törölnek, nem tudtam már és nem tudnám visszanézni az ex-leírást akkor sem, ha nem tiltottak volna ki.

Szóval a lényeg, ezután kapom az értesítést:

"kérési jog megvonva. Amennyiben ezzel bármilyen problémád van, jelezd - a szabályok betartása mellett - a helpdesknek".

Hát erre kérni sem kellett, természetesen érthető okból kissé ingerülten folyamatba helyeztem az eljárást. Nem fogom tudni ide beírni, mert csenszurházni kell, de igazából semmi jogtalan nem volt abban amit írtam és semmi fölösleges szidás. Majd csillaggal jelzem a behelyettesíteni való csundi-bundi szavakat, de a kontestus akkor sem változik meg, ha így írom, majd meglátjátok, mindössze nyomatékosítás volt és nem értek a csundi-bundi (brühühü) szavak cserenzúrázásával sem, mert semmi értelme, amíg nem bullyingként használja valaki jogtalanul. Megírtam, hogy: "igen, *nagyon is* ellenvetéssel szeretnék élni, mivel fizetem a *jó kis* prémiumot. Akkor utald vissza a felét. Mi az, hogy kérési jog megvonva? xd Meg mit fenyegetsz, hogy "a sZabÁlYoK BetArTása MelLetT"? Most akkor bannolva leszek, hogy trágár szót írtam? xd ne boomerkedjetek már édes istenem. Meg talán ha lehetne válaszolni az ilyenönkényes törölgetéseitekre, akkor válaszoltam volna, és nem a kérés menüben kellett volna jeleznem, hogy kergeségekkkel *szúrtok ki* velem!"

Ezután leírtam a 2 napos bant, ami szintén nem volt szép dolog tőlük, miközben máshol ez ugyan úgy nem gond, de hogy én írtam az gond volt, leírtam a fent említett könyves problémát, hogy ott is fölsölegesen sok dolgot várnak el, és ott az igazoló link, satöbbi.

Ezekben semmi jogtalann, semmi rágalmazás nem volt, száraz tények.

A végén hozzátettem: a fenti filmes visszadobás leírását, hogy "Gondolkozzanak már el" azon, hogy ez mennyire életszerű és jogos, valamint kértem, hogy homályosítsanak már fel, hogy mi értelme lenne ennek az elvárásnak, azon kívül, hogy semmi, mert akinek amilyen HD minőségben megvan, az majd felrakja, ahogy tudja, amely felvilágosítást azóta sem soha sehol nem tudtak megadni, mivel egyrészt pökhendien nem is akrnának, másrészt mivel egyáltalán nem reális és életszerű, igazam van és nem tudnak rá releeváns érvet írni.

A végén hozzátettem, hogy "fölösleges is válaszolniuk, ne vitázzunk, elég az, ha elgondolkoznak azon amit írtam, elismerik, hogy igazam van és visszaadják a kérési jogot, ami jár, mivel fizettem és benne van a pakliban".

Erre érkezett egy: "Szia! Rendben! üdv." Válasz, majd pár perc múlva amail, hogy töröltek. Indok: Staff sértegetése.

Csakhogy ez az indok sem valós, mivel nem sértegettem senkit. Én nem bullyingoltam, nem sértegettem senki rosszindulatból. Száraz tényeket írtam. Aki kergén viselkedik, arra nem sértés azt mondani, hogy kergén viselkedik. Ha megsértődik rajta, az az ő egyedüli baja és nem az én hibám, ha nem úgy viselkedne, nem lenne nevén nevezve, illetve nem máson kéne levezetni, hanem elgondolkozni a saját viselkedésén és változtatni rajta, amennyiben szükséges. Ez nem sértegetés, ez negatív, építő jellegű kritika. Az, hogy valakinek a lelke annyira sérült, hogy a negatív kritikát képtelen befogadni, és olyan szinten nárcisztikus, hogy az ilyet elutasítja és meg is torolja, az nem más szegénységi bizonyítványa és nem más hibás működése, és továbbra sem lesz öncélú sértegetés.

Szóval magyarán 1: nem válaszolták meg a kérdést, hogy mi értelme annak, amit elvárnak, tehát esélyem sem volt megérteni, még ha jogos is lenne az elvárás, de nem az, tehát jogtalanul kipécéztek, indok nélkül hordták fenn az orrukat, 2: az indok nem állja meg a helyét, mert nem volt öncélú sértés a leveleimben sehol, hanem a száraz tények és észérvek leírása volt. Esetleg erre, ha már önhibámon kívül megsértődnek, akkor l ehet ellenérvelni és leírni, hogy miért nincs igazam, - már ha nem lenne -. És én értem, hogy nem lehet minden troll böszmével vitázni, és nem is várom el, de nem egy tegnap regisztrált random troll vagyok aki öncélúan érvek nélkül kelkótyáskodik, hanem szemmel láthatóan egy normális, jogosan, vagy jogosnak vélten dühös, becsületes felhasználó, aki ráadásul fizetett is valamiért, amit csak úgy önkényesen megvonnak tőle, tehát egy alapvetően normális ember vagyok, és ha hibázok, belátom a hibámat, elismerem és ennyi. De nem. Mivel egyrészt nem írtam valótlanságokat, ezért más nem maradt, mint a sérült lélekkel való behisztizés, és mivel nehezen támadhatóak más felületen, jogi úton, ezért kiskirálynak érzik magukat, és azt hiszik bármit megtehetnek, tehát azt az utat válaszották, amelyben rosszindulattal állnak az egyszeri felhasználójuk felé. aki ha mással nem is, de a több fényévni seedeléssel hozzájárult az oldaluk működéséhez, illetve dehogy nem mással, még fizettem is, tehát teljesen jogosan mondhatom: hozzájárultam valamivel az életükhöz. Szóval mivel elvesztettem az accomat, ezek után nem meglepő, hogy anélkül írtam maileket, hogy visszafognám magam, és bár továbbra sem írtam semmi olyat, ami nem lenne jogos, hiszen valóban inkorrekt dolgokat műveltek, természetesen cifrább szavakkal fűszereztem a jogos mondanivalómat. De még ezen sem sértődhetnek meg jogosan, az a helyzet. De igazából ők, vagy az, aki ekkor ott ült a cég nevében, nem is volt célja megsértődni, vagy értelmesen állni a témához. Az ő egyetlen további életcélja az én személyemnek a triggerelése volt. Mivel az előfizetés oldala egy kamura felhúzott angliai url-ű képfeltöltési oldal, amin elő tudsz fizetni csomagokra, amik valójában az ő csomagjaik és így bujtatottan hozzájuk vándorol a pénz, és az oda befizetett csomagok valójában a prémium csomagok, ezért gondoltam hátha amögött az oldal mögött az oldaltól független emberek üldögélnek, akik normálisak, és mivel elvették a fiókomat és nem tudtam kihasználni a befizetett összeget, ezért csak az elvek és jogszabályok miatt esetleg kompenzálnak. Így hát az én nem anyanyelvi szintű angol tudásommal, ami egyébként tök elég a középfokú vizsgámhoz és ahhoz, hogy egy világszervezetnél dolgozzak, nem gombokért fizetségben, írtam nekik egy kérvényt, miszerint: "Nemtudtam kihasználni az előfizetést, mivel tiltottak az oldalról, mert hisztériás *asszonyok* és nemválaszolnak további e-mailekre, mert megsértődtek, kérném a pénz visszautalását, vagy valamit. És megadtam a nevem, mailem, az oldlaon reggelt nevem, hogy össze tudják kötni velem."

Ezek után kiderült, hogy ez is az ő kezükben van már, és konkrétan így szerezik az illegális prémiumra kiskapuval a pénzt. Az okozta neki vagy nekik vagy annak a személynek a legnagyobb örömöt, hogy becézget a levélben. Majd hozzátették: "Mivel vissza mertem kérni a pénzemet jogosan, hiszen nem tudtam felhasználni és kidobtam az ablakon azt a pénzt, ezért bónuszként mindenkit tiltanak az oldalról, akit valaha meghívtam." Nos ezzel a lépéssel végképp nullázták a befizetett pénzem értelmét, hiszen én külön ezért fizettem elő, hogy másoknak jót tegyek, teljesen ingyen és önzetlenül. Nem vagyok egy jó ember önzetlenség terén, de úgy gondoltam ennyit igazán megtehetek másokért, és így semmivé lett az egész elv, az egész pénz, minden. Ráadásul minden személyes adatommal rendelkeznek. Ezt ugye értjük, hogy mekkora probléma egy ilyen típusú csoport kezében. valamint láthatjuk is, hiszen mindenkit, akit bannoltak, odaírták a teljes nevem, a személyes adatomat. Nem tudom ezzel mit akartak elérni, nem a hadseregben vagyunk, hogy kellektív büntetéssel éljen bárki, ez a való élet, itt nem így működik, ezzel semmi mást nem sikerült kiváltaniuk, mint hogy mostmár 1 helyett 7 ember terjeszti a továbbiakban azt, hogy mennyire n em éri meg náluk egyáltalán regisztráltnak lenni, nem hogy előfizetni. Illetve egyre több ember, ugyanis egyre több emberhez juttatjuk el, és az emberek ezt értik, és értékelik. Folytatom másik komiban, ez betelt.

2021. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Szóval: Gondolom a cél az lett volna, hogy majd biztos beragelnek rám a saját barátaim, csak hát ez nem így megy :D Egyértelmű. hogy nem velem volt/van baj, tehát ennek megfelelően a kollektív büntetés értelmes emberek körében nem működőképes.

Szóval ez történt, az arcomba röhögtek, hogy hát ők érinthetetlenk. Én megírtam nekik, már trágárkodás nélkül, mert o kafogyottá vált, hogy nem hiszem el, hogy 10 évesnél idősebb emberek komolyan ezen nevetnek, hogy minden egyes üzenetben becézgetnek valakit. persze a saját nevüket hangok felvállani, de nem is érdekel, mert nem vagyok óvodás. Valamint az is szomorú, hogy csak azért, hogy triggereljennk - amit az első 2 email után pont hogy nem tudtak elérni - nekem percenként válaszoltak, de másoknak, akiknek vannak valós problémáik: nem tudnak belépni, nem tudnak előfizetni, elirányítja őket az oldal, bármi - azoknak nos meg hát nem bírnak visszaírni hóanpokig, vagy soha az életben. tehát nem renndelkeznek jóindulattal. vagy ha van köztük olyan, aki igen, annak persze respect, és sajnálom, hogy mások miatt most ő is megbélyegződik. Ha van köztük jóindulatú, és én lennék a helyében, biztos elngondolkoznék, hogy egy ilyen csapat tagja akarok-e lenni, vagy ha valaki így viselkedik, az megérdemli-e a helyet a csapatban, amennyiben kirakható abból.


Később a facebook oldalukon kommenteket olvasva (mivel persze természetesen a véleményezést tiltják - vajon miért), rácsodálkoztam, hogy hát bizony-bizony nemvelem lehet a nagyobb probléma, mivel rengetegen 10+ éves accokkal és előfizetésekkel kerülnek semmibevevésbe és kidobásra, vagy fenyegetésre.


Szóval ezek a konkrét tapasztalataim, én ezért senki jó hírét nem rontom itt, senkit nem akarok rávenni arra, hogy előfizessen,vagy ne fizessen elő, regisztráljon, vagy ne, csupán KÉRÉSRE leírtam a valós, igazolható tapasztalataimat, tényeket és észérveket, és aki akar majd ez alapján eldönti, hogy mit akar kezdeni a birtokába került tényekkel. Tehát remélem maradhatnak ezek a kommentek, bár kétlem, hogy maradni fog, pedig hát ugye itt sincs most semmi szabályszegés elkövetve, de mikor legutóbb jószándékkal írtam ezzel kapcsolatban kommentet, akkor is a szabályzatra hivatkozva törölve lett. De most itt leszögezem, hogy semmi olyat nem kívánok elkövetni, ami ezen oldal szabályait megszegné, ez csak egy tanmese, ami valóságon alapul. Mindenki levonhatja belőle a saját következtetéseit. Az is lehet, hogy valaki azt vonja le belőle, hogy én vagyok a bohóc és nem kell ezzel foglalkozni, ez is megtörténhet és ez is rendben van, tehát semmi rendbontót én ezzel nem követek el, hogy saját tapasztalatot leírok. Azt is tapasztalom a látásommal, hogy kék az ég. Azért mert kimondom, vagy leírom ,nem hiszem hogy bármit elkövetnék azok ellen, akik szerint hupilila az ég, akkor is, ha magukra nézve sértőnek vagy jogtalannak érzik.

2021. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!