Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok megnézni egy...

Hogy tudok megnézni egy youtube videót, ami le van tiltva az országban?

Figyelt kérdés
X éve még meg tudtam változtatni valami programfélével az IP címem, és akkor meg tudtam nézni, de már nem tudom, hogy csináltam, nem nagyon értek hozzá. Valaki tudna segíteni? Valami egyszerű (és ingyenes) mód kéne.
2020. nov. 11. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a youtube-dl nevű parancssoros programot. Rengeteg videót le tudsz szedni vele amit amúgy nem lehetne megnézni. Copyright miatt letiltottat, korhatárosat, stb. Illetve nagyon sok helyről le tud még tölteni a YouTube mellett.
2020. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen átállítod a tartózkodási helyet a Yt-on belül O.o
2020. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ha telefonról vagy akkor a profilodra rányomva rámész a "Beállítások" menüre. Azon belül az "Általános"-ra nyomsz és ott lesz a "Hely".
2020. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hiába állítom át a helyet, akkor is azt írja, le van tiltva az országban.
2020. nov. 11. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik videó lenne ez pontosan?
2020. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2020. nov. 11. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan le is lett tiltva. Vagyis nem csak az országban hanem sehol nem elérhető ennek a linknek a tartalma...
2020. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg tudom nézni, csak kb. 10 másodperc után indul el.
2020. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 de azt írja, az országban van letiltva. ugyanezt írta X éve is, és akkor sem tudtam megnézni itthon, viszont német IP-vel meg tudtam.


#8 ez több videó, és szerintem azt kezdi el neked lejátszani, amelyik már nincs letiltve. átugrál a videókon. ami tiltott, azt neked sem játssza le,c sak továbblép.

2020. nov. 12. 08:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!