Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on hogy tudom beállítani...

Ncore-on hogy tudom beállítani, hogy a profilomon más ne láthassa hogy milyen torrenteket seedelek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom ncore-on akinek a profiljára rákattintva ez az írás jelenik meg: Ez a rész csak 'Elite' vagy nagyobb ranggal tekinthető meg! (Kivétel: barátok/meghívó/meghívottak!) Prémium felhasználóként ezen felhasználók elől is elrejtheted futtatott torrentjeid, vagy akár teljes profilod!


az ő rangja: Tag

Van egy másik barátom ncoreon őpedig ELITE és az ő torrentjeit láthatom.

Hogy tudom beállítani, hogy az én általam letöltés alatt vagy seedelés alatt álló torrenteket ne lássa más?


Tuti, hogy van rá valami beállítás. Ha nem volna akkor látnám az összes barátom összes seedelt vagy letöltött torrentjét.


2020. nov. 15. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Az idézett szövegben van a megoldás. Ő "csak" Tag, de ha prémium előfizető, akkor tagként is le tudja tiltani a torrentjei láthatóságát. A másik barátod ugyan Elite, de nem prémium előfizető, ezért látod a torrentjeit.
2020. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!