Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Opera böngésző tétlenkedik,...

Opera böngésző tétlenkedik, mi lehet vele? Nálatok működik rendesen?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje Opera-t használok, nagyjából 2 hónapig visszamenőleg minden rendben volt vele. Aztán elkezdett olyanokat csinálni, hogy pár másodpercig nem tölti be az oldalt vagy egyszerűen lassan tölti be. Gyári helyzetbe való visszaállítás és újratelepítés nem segített.

Először azt hittem, hogy az új netem a rossz (váltottam ADSL-ről LTE-re), de utána kipróbáltam az Edge böngészőt és az hasít. Szerintetek maga az Opera ilyen vagy a gépemen van gond?

Nem szeretnék böngészőt váltani, sok hasznos dolog van ebben, ami a többiben nincs (pl.: gyorshívó, messenger az oldalsávban, flow, azonnali printscreen küldés és hasonlók). De, ha ez ilyen muszáj lesz váltanom.



2020. nov. 15. 22:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!