Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem kapom meg az üzenete...

Miért nem kapom meg az üzeneteket?

Figyelt kérdés

A messenger napok óta nem küldi el nekem az üzeneteket. Csak akkor jeleníti meg, ha belelépek az appba. Így sajnos lemaradok az üzenetekről.

Ez miért van? Ilyenkor mit lehet csinálni? Már újra is telepítettem, megnéztem minden opciót, de minden engedélyezve van és be van kapcsolva, szóval nem értem.

(Xaomi Redmi)



2020. nov. 17. 22:54
 1/7 anonim válasza:

Próbáld meg: Rámész hosszan az ikonra, alkalmazásinfó, ott nézd meg az értesítéseket, hogy be van-e kapcsolva. Ha igen, és így sem jó, akkor ezen belül az 'egyéb engedélyek' fül alatt van az állandó értesítés, a felugró ablakos értesítés, és a 'jelenítse meg a felugró ablakokat, miközben a háttérben fut'. Ezek legyenek bekapcsolva. Ha így sem megy, akkor talán telefon újraindítás.

Ha így sem megy, akkor nem tudom, hogy mi a baj.

2020. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, kipróbáltam, de sajnos így se működik. Nem értem mi a probléma.. Lehet hogy a telefonnal van akkor a gond?
2020. nov. 18. 19:46
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonom van, és nem volt vele semmi ilyesmi gond. Lehet, hogy a telefon rossz.
2020. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom, ez nem segít, de nekem is ez van, csak 3-4 órás késéssel kapom meg az üzeneteket (már ha megkapom), hiába van minden értesítésekre vonatkozó beállítás bekapcsolva. Anyukám telefonján ugyanez.

Valószínűleg az alkalmazásban van a hiba, nem a telefonodban.

2020. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik sikerült megoldanom a problémát. Utána keresgéltem.

Az alkalmazás belüli beállításnál bekapcsoltam az automatikusan indítást és azóta megkapok minden értesítést és időben is.

2020. nov. 19. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, az üzeneteid azóta is megérkeznek? Ha nem, érdemes még A CleanMaster, vagy vmi ehhez hasonló alkalmazást letölteni, ami kitakarítja a gyorsítótárat. Lehet, hogy az telt be. Ilyet is olvastam.
2020. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia

Igen megérkeznek szerencsére, de egyébként telepítve van.

A többieknek is lehet hasznos lenne letölteni akkor :)

2020. nov. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!