Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt tényleg látja a másik...

Azt tényleg látja a másik fél, ha Messengeren csinálok képernyőfotót?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta, hogy már elvileg Messengeren is látszik ha valaki képernyőfotót csinál, de eddig egyikünknek sem írta még ki miután kipróbáltuk. Ti tapasztaltatok már ilyet vagy valakinél megjelent az, hogy ha valaki képernyőfotót készített?

2020. nov. 19. 17:11
 1/6 anonim válasza:
100%
Csak akkor látják ha screenshotolsz, amikor eltűnéses módban van a messenger, amit a képernyő felhúzásával lehet aktiválni.
2020. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen. És ha a másik fèl akivel chatelek bekapcsolja arról én kapok értesítést, vagy látom?
2020. nov. 19. 17:37
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom, de neked nem is kötelező használnod, az olyan mintha egy külön beszélgetés lenne, tehát ha nem kapcsolod be akkor nem látod, hogy ő mit ír ott.
2020. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy szemétség hogy behozták ezt a frissítést. Én nem nagyon értem ezt amúgy... Nekem régi iPhone 6S telom és régi verziójú messengerem van letöltve telóra, ott hogy tudom ezt az "eltűnéses módot bekapcsolni"? Vagy csak Androidos készülékeken lehetséges?
2020. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem iPhone 6S-en úgy lehet, hogy felfelé húzom az adott Messenger beszélgetésben a képernyőt és alul ki is írja, hogy ott lehet bekapcsolni.
2020. nov. 21. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Ha látszana se lenne semmi.

A Snapet is ki lehet játszani. ;)

2020. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!