Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a facebooko...

Miért csinálja ezt a facebookom? Feltörték?

Figyelt kérdés
Nem nyitottam meg vírust, sőt, pár hete kaptam egy gyanús linket messengeren egy távolabbi ismerőstől, és megnyitás nélkül töröltem. Mivel szoktam naponta nézegetni a Tevékenységnaplómat, feltűnt tegnap, hogy teljesen ismeretlen hozzászólásokat "likeoltam", ma ugyanez volt. Úgy emlékszem, pár éve volt már hasonló, de akkor oldalakat likeolt be "magától" a facebookom, most csak hozzászólásokat, de ha rámegyek, nem jeleníti meg a bejegyzést, ami alatt van a hozzászólás, amit elvileg likeoltam. Ez mitől lehet? Kétlépcsős belépést használok, összetett a jelszavam (nem kitalálható, max erre írt programmal, de inkább vírusra gyanakszom, mert csak hozzászólásokat likeol a profilom).

2020. nov. 20. 17:46
 1/4 A kérdező kommentje:
A beszélgetést töröltem, nem az ismerőst. :D
2020. nov. 20. 17:57
 2/4 A kérdező kommentje:
Megváltoztattam a jelszavam, beállítottam a Google authenticatort is az új belépésekhez, de még mindig csinálja....
2020. nov. 21. 09:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hogy tudom felvenni a facebookkal a kapcsolatot, hogy válaszoljanak is, vagy legyen valami "kivizsgálás"?
2020. nov. 22. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Változtasd meg a jelszavad és eztel együtt léptesd kimagad az össze bejelwntkezett eszközről
2020. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!