Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyamatosan bufferel a...

Folyamatosan bufferel a YouTube. Miért?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja észrevettem, hogy sokszor nem tudja olyan gyorsan betölteni a videót, mint ahogy le van játszva (normál sebességen). A netem az jó, 150/20 Mbps, 8ms ping. Viszont nem minden videónál csinálja. Kipróbáltam, hogy ha bufferelést tapasztalok, akkor újratöltöm az oldalt. Ugyanúgy csinálja akkor is. Azt is kipróbáltam, hogy ekkor ha keresek egy másik videó, az is ilyen-e. És az nem mindig.

A videóba jobb klikkelve van olyan hogy "Stats for nerds". Ott megnéztem, hogy amikor bufferel, akkor a Buffer Health leesik 0 sec-re (ez mondjuk egyértelmű volt), és a Connection Speed is alacsony ekkor 1000-3000 Kbps között van és pirossal is jelöli ekkor ott mellette. Tehát a csatlakozással van valami gebasz. De micsoda? A netem mint írtam jó, csináltam akkor is speedtest-et mikor éppen rossz volt a videó betöltése és akkor is jó.

Mi a hiba?



2020. nov. 22. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a youtube a háttérben futtat cookiekat stb-ket vagy valami egyéb zavar be pl reklámblokkoló. Van elegendő ram a gépedben, chromen belül előfordult már velem, h sok volt a ram fogyasztás yt közben.
2020. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 GB RAM-om van. Nem megy fel közben a használat, 7 GB-nál megáll (meg van nyitva egy csomó más is). Adblock-erem az van mondjuk. Ha megint ezt csinálja akkor kipróbálom hogy kikapcsolom.
2020. nov. 22. 12:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Adblock nélkül is csinálja. Kipróbáltam egy frissen újrarakott gépen is, azzal is jelentkezik ez a hiba. Akkor miben van az?
2020. nov. 25. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!