Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube videók címének fordítá...

Youtube videók címének fordítása hogyan kapcsolható ki?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=dlqE7XRzWVw


Itt van például ez, melynek nálam ez a címe:

"911 SZAKMERŰ NÖVEKEDÉS NAPAI - TIME-LAPSE - UTAZÁS A VILÁG KÖZÖT"


Mi a jó büdös gyalázat ez mégis?

"szakmerű" "napai" közöt", ez még a jobbik eset, mert messziről látom, hogy nem magyar videó, de kösz, ebből nem kérek...



2020. nov. 26. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ott van felül az az ikon hogy Cc ott tudod kikapcsolni
2020. nov. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Meg tudnád mutatni képen? Sehol sem találom.

[link]

2020. nov. 26. 06:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahol ki van írva, hogy Day az y alatt az fogaskerék mellett. Bocsi asztali gépen más a jelölése én telón néztem.
2020. nov. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+ a legelső ikon
2020. nov. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a feliratozás kikapcsolása nálam, a videó címe ugyanúgy, ugyanolyan bénán lefordított marad.
2020. nov. 26. 08:02
 6/6 anonim ***** válasza:

a beállításoknál korábban láttam valahol egy opciót arra, hogy az alapértelmezett nyelvtől eltérő címeket fordítsa vagy melyik nyelvek esetén hagyja meg az eredetit.

sőt mintha itt Gyakorikérdéseken is találkoztam volna már erről kérdésekkel és alatta leírásokkal, talán még linkekkel is.


most viszont a saját beállításaimnál nem találom ezt az opciót - de nem is fordítja le őket.

2020. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!