Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy pár napja regisztrált...

Egy pár napja regisztrált nCore felhasználó mennyi torrentet (vagy hány GB-ot) tölthet le naponta/hetente/havonta?

Figyelt kérdés

És hol lehet ezt megnézni?

Kerestem, de nem találtam.



2020. nov. 26. 15:25
 1/5 meszike91 ***** válasza:
100%
Akármennyit. Ilyen korlátozásról nem tudok. A lényeg hogy a letöltött torrenteket a szabályok szerint töltsd vissza, mert hit n run csak bizonyos számú lehet.
2020. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szabályokat a WIKI menüpontban találod.

És #1-nek igaza van, nincs ilyen megkötés, csak nettó 48 óra seed kell 2-6 hét alatt:)

2020. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NCore Wiki/Ratio-free rendszer ismertető


Leginkább az Aktivitás menüt figyeld!

Addig seedelj (minimum), amíg a torrented a Seedkötelezett... listában szerepel! Itt láthatod a még hátralévő időt is.

2020. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azért írtam ezt a kérdést, mert aki meghívott azt írta, hogy "ne tölts le egybe sok sz@rt, mert engem is megb@sznak miatta"
2020. nov. 26. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet arra gondolt, hogy tagtól függően van X db torrent, ami hit'n'run lehet, és ha túlléped, és nem seedelsz, akkor kaphatsz letöltés megvonást. De ha sok mindent letöltesz, viszont seedeled is, amíg kell, senki nem fog kapni semmit:)
2020. nov. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!