Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom a Google Chrome-ban...

Hogy tudom a Google Chrome-ban beállítani, hogy a cookie-kat mentse (anélkül még a gmail-embe se enged belépni), de a látogatott webhelyeket (előzményeket) ne?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

-Beállítások (kis villáskulcs a jobb felső sarokba :D )

-A motorháztető alatt fülecske

-Adatvédelemnél kattincs a "Tartalombeállításokra"

-Első fülecske a Cookie-k lesz és ott jelöld ki a "Helyi adatok mentésének engedélyezését


elvileg így jó lesz

2010. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt be tudtam állítani, hogy használjon cookie-kat, de azt hogy tudom beállítani, hogy az előzményeket (látogatott webhelyeket) NE mentse?
2010. aug. 11. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:

azt meg az adatvédelemnél a "Böngészési adatok törlése..."

menüpontban tudod és ott kipipálgatod amit törlni akarsz (pl Böngészési előzmények törlése, amit keresel)


és betudod állítani az időszakot is és utána kattincs a "böngészési adatok törlésére"

2010. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És úgy nem tudom beállítani, hogy egyáltalán ne mentsen előzményeket? Mindig törölni kell, ha nem akarom, hogy megjegyezze?
2010. aug. 12. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
hát automatikusat nem találtam, esetleg ajánlani tudom a maxthon-t annak tudom az ilyen beállítását, chrome-nél nem tudok ilyenről.
2010. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
aha, köszi. firefoxom van és ezen be tudom állítani, csak ki akartam próbálni a chrome-ot is, de akkor mind1
2010. aug. 13. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem töltsd le, én is a chrome-ot használom jelen pillanatban is, meg vagyok vele teljessen elégedve, bár tény, hogy én is megszoktam az említett böngészőt és még néha azt használom...
2010. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!