Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakit bejelölök ismerősne...

Ha valakit bejelölök ismerősnek Facebookon, de nem igazol vissza, viszont utána már jelölni se tudom, de az adatlapja elérhető, az micsoda?

Figyelt kérdés
Van olyan funkció is, hogy nem tilt le, de nem jelölhetem be. Követni se engedni.
2020. nov. 29. 10:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze megértem a miértjét, csak a funkcióra vagyok kíváncsi, hogy ez mi? Mert ha tiltana, akkor az adatlapja sem lenne elérhető, nem?
2020. nov. 29. 10:13
 2/6 anonim válasza:
Az az, hogy nem igazolt vissza, de nem is törölte a jelölést. Én is ezt csinálom azokkal akik kéretlenül újra és újra bejelölgetnek.
2020. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És azzal mi van, hogy valakit bejelöltem, de a neve mellett meg mindig ott virít, hogy "jeloles visszavonasa"?
2020. nov. 29. 11:29
 4/6 anonim válasza:
Az az, hogy nem igazolt vissza, de nem is törölte a jelölést.
2020. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a kettes válaszoló is ezt írta, holott a kérdésben feltett szituáció mas
2020. nov. 29. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha bejelölsz valakit és egy idő után ránézel megint az adatlapjára és nem látod a jelölő ikont csak az üzenet lehetőség van kint, az azt jelenti, hogy törölte azaz elutasította a jelölésed. Most már ilyen a facebook, ha te valakit bejelölsz, ő elutasítja a jelölő ikon autómatikusan eltünik.

Ugyanígy van fordítva is, ha téged jelöl be vadidegen ember és te elutasítod a jelölését, ő sem tud már újból bejelölni, mert neki is autómatikusan eltünik a jelölő ikon.


Ez azért volt fontos, hogy ne zaklassanak feleslegesen.

2021. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!