Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a Messenger...

Hogyan tudom a Messenger üzeneteimet visszaállítani? Infó alul.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Segítségeteket szeretném kérni. Van egy Messenger fiók, ami csak telefonszámmal lett regisztrálva, Facebook profil nincs társítva hozzá. Ez a fiók még akkor lett létrehozva, amikor még a Facebook engedte, hogy csak telefonszámmal tudjanak regisztrálni.


Mivel megváltozott a telefonszámom, és emiatt biztonsági kockázatot jelentett volna ez nekem, ezért próbáltam módosítani a telefonszámomat, de sajnos nem találtam erre lehetőséget. Sehol nem ajánlotta fel, hogy módosítsam a személyes adataimat. Ezért regisztráltam egy Facebook fiókot, ahová társítottam a telefonszámot. A név, az összes adat egyezik, viszont sajnos nem kerültek át a korábbi beszélgetéseim. Próbáltam belépni a Messenger alkalmazásban a telefonszámommal, de már nem engedte.


Sajnos így elvesztek az üzeneteim, legalábbis úgy tűnik. Nincs valami ötletetek, hogyan lehetne visszaszerezni a korábbi üzeneteket? Nem töröltem a Messenger accountot, ezért nem értem, hogy miért nem tudom használni.


Köszönöm előre is a segítségeteket!



#telefonszám #Facebook #üzenet #Messenger #fiók összekapcsolás
2020. nov. 30. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Supportnak írtál már?
2020. dec. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oppsz, bocsánat, elfelejtkeztem erről az oldalról. Szerencsére sikerült visszaszereznem azzal a korábbi beszélgetéseimet, hogy töröltem a Facebook fiókot, ezáltal újból elérhető lettek a korábbi Messenger beszélgetések. Sajnos ez nagyon rosszul van kitalálva...
2021. jan. 2. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!