Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az instagramom azt írja,...

Az instagramom azt írja, átmenetileg zárolták, kinek, hova tudok emailt küldeni?

Figyelt kérdés
Gyanús okok miatt zárolták a fiókom, pedig csak én léptem be egy másik weboldalról. Ezután egyből zárolták. Viszont a megadott email címem citromail, ahova nem érkezik a kód amit be kéne írnom, hogy megerősítsem, hogy én vagyok az! Próbáltam emailt írni az instagramnak, de azt írták már nem létezik az az email cím. (support@instagram.com) Tényleg nem tudom már mit tehetnék, nagyon fontos lenne, hogy visszakapjam a fiókom. Valakinek van ötlete, hogy hova kéne emailt írnom ezügyben? Köszönöm ha valaki segít.

#Instagram #átmeneti zárolás
2020. dec. 5. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg míg lejár a zárolás és ez most jó példa lesz arra is, hogy gmail címet készítsz és átregisztrálj azzal a címeddel.
2020. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az insta is a facebook fejlesztése


Ott meg nap mint nap hallani mindenféle random tiltásról.


Azóta az insta is elkezdte úgy látszik.

(Egyre több ilyet olvasni)

2020. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne pattogj, légy türelmes. Ha nem oldanak fel 1 héten belül akkor írj nekik
2020. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van erre valami időkorlát? Ismerősömmel is ez történt és azóta se oldották fel neki. Pedig ugyanúgy nem csinált semmit máshogy a fiókjában. Írnék én nekik, csak hogy semmilyen elérhetőség nincs kirakva. Se egy email cím, semmi csak az instagram súgóközpontja..
2020. dec. 5. 20:38
 5/5 Nanamiii válasza:
Szia, végül feloldották? Sikerült megcsinálnotok? Én is ugyanezzel a problémával állok szemben jelenleg és lassan egy hete..
2021. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!