Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy lett valaki...

Facebookon hogy lett valaki az ismerősöm ha nem jelöltem be (se vissza)?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm facebookon, de nem jelöltem ismerősnek. Egyszerűen csak megjelent pár órája hogy ,,XY visszaigazolta hogy ismer". (Ehhez ugye az kellett hogy én/valaki az én fiókomon keresztül ismerősnek jelölje...)

Hogyan lehetséges ez...? Létezik egyáltalán ilyen? Ismerősöm a személy, szóval nincs ezzel gond. Csak nem értem...


Egyáltalán az ismerősnek jelölés időpontja hol nézhető vissza? Kerestem a Tevékenységnaplóban de ott csak azt mutatja hogy ,,Mostantól ismerősök vagytok", tehát a jelölés idejét nem. Azzal legalább összeállhatna hogy mikor történt ez a furcsaság.


Viszonylag friss eset, tehát nem arról van szó hogy elfelejtkeztem róla és most, hónapokkal később döbbenek rá. Tudomásom szerint az utóbbi időszakban más nem használta a fiókomat, se a telefonomat.



2020. dec. 5. 17:19
 1/2 anonim válasza:
100%

A tevekenysegnaplon belül> szűrők> kategóriák> A kapcsolataid menupontban kellene megnezned.

Egyebkent,simán lehet h véletlenül nyomtal rá a bejelolesre, amikor ajánl ismerősöket az fb és gorgettel mondjuk épp. Velem legalábbis elofordult már ilyen.

2020. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1: Megnéztem az általad írt módon. A Felvett ismerősök közt annyi szerepel hogy én X, Y, Z ismerőse lettem.


A Kapott ismerősnek jelölések közt nem találtam az adott ismerősömet. Ezek szerint tényleg nem tudatosan jelölhettem ahogy te is írtad...

Köszi a segítségedet!

2020. dec. 5. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!