Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letiltok valakit a facebook...

Ha letiltok valakit a facebookon, de benne vagyunk mindketten közös csoportokban, akkor a csopotban mi hogy fog látszódni? Továbbra is fogok tudni írni a csoportba, illetve látja-e amit én írok, és fordítva?

Figyelt kérdés
Kilépni nem tud egyikőnk sem a csoportokból, mert edzés miatt kell mindkettőnknek. Csak nem szeretném látni a facebook bejegyzéseit.

2020. dec. 7. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is... Messengeres vagy sima Facebook csoport? Ha sima akkor mindketten fogtok tudni írni továbbra is, ám egymás posztjait nem fogjátok látni. Ha Messengeres, akkor passz.
2020. dec. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sima facebook
2020. dec. 8. 07:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah félreértettem a választ. Messengeres csoportban vagyunk mindketten, de a facebookon tiltott le.
2020. dec. 8. 07:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Nem tudom, igazából ezt ki kell próbálni, hogy kinél hogy jelenik meg a másik, bár szerintem elvileg kiírja az üzenetét, csak a nevét nem, bár ebben nem vagyok biztos.
2020. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Messenger csoportban úgyanúgy látni fogja ő is a te üzeneteid, és te is az övét. Amikor megnyitod a csoportot, ezt fogja kiírni: A csoport...nevű tagját korábban letiltottad. Ha továbblépsz, te és... felhívhatjátok egymást, videochatelhettek, és láthatjátok egymás üzeneteit és tevékenységét a csoporton belül.
2020. dec. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!