Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan LEHET valakinek a...

Hogyan LEHET valakinek a telószámát facebookról kinyomozni? Milyen módszer van rá? Ha titkosított esetleg,akkor is hogy lehetne?

Figyelt kérdés

Ismerem az illetőt,de ha kérném a számát tuti nem adná meg csak úgy!

De tudom,ha meglepetésből felhívnám és meghallaná a hangomat,nagyon örülne neki!!!!



2020. dec. 8. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt leírod egy közös ismerősötöknek és elkéred tőle. Más módszer nincs
2020. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a szo, hogy 'adatvedelem', esetleg az a szoosszetetel, hogy 'szemelyes adat', mond valamit? Nincs ilyen 'nyomozas', a titkositott telefonszam az titkositott, megpedig pont azert, hogy az ilyen kis kotnyelesek ne jussanak hozza.
2020. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel messengerem és utána kérd el a mobilszámot
2020. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2020. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zuckerberg biztos megtudja nézni neked.
2020. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" tudom,ha meglepetésből felhívnám és meghallaná a hangomat,nagyon örülne neki"

Tévedés áldozata vagy, önmagad téveszted meg.

Ha hangodról felismerne, ráadásul örülne is hívásodnak, ő kérné, hogy fogadd el telószámát.

.

Ha velem történne ilyesmi, hogy olyan tudná meg számomat, akinek nem adtam meg, beperelném a közösségi oldalt, még akkor is, ha örülnék a hívásnak. Ha ezt kiadja, akkor más infót is kiadna rólam.

2020. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!