Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen alkalmazás jelzi ki,...

Milyen alkalmazás jelzi ki, hogy kik nézik instan a profilomat?

Figyelt kérdés
Hallottam már sokszor hogy van erre app de a nevét meg nem egyet találtam de az fizetős.Android telefonom van ha ez számít valamit.

2020. dec. 8. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Egyik sem fog valós adatokat adni
2020. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Keserű ha tévedsz mi?
2020. dec. 9. 13:26
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Komolyan fogy*tékos vagy?

Adatvédelmi okokból nem férhetnek hozzá semmilyen adatbázis a Facebook, és bármilyen személyes, érzékeny információval rendelkező adatbázishoz harmadik felek. Az ilyen filléres appok is csak tippelnek, amik csak felesleges tévhiteket indítanak magukban, és más személyekkel szemben. Tipikus laikus ez a "de van" hozzáállás, abszolút nem értesz hozzá, ami nem is baj, de ne nyomd már fullba a kretént.

2020. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ember kiprobaltuk ugy hogy ott ült velem a barátnőm rament rafrisitettem és kiirta és ezt nem egy emberrel eljátszottam és működik szóval nem értem miert kell az ellenkezőjét bizonyingatni amikor de van létezik és jó. És egyébként instagram rop beszélünk nem facebookrol de mindegy.
2020. dec. 9. 15:28
 15/15 anonim válasza:
46%
Androidra-->qumiran
2020. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!