Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez az Internethálózat kinek a...

Ez az Internethálózat kinek a felügyelete alá tartozik?

Figyelt kérdés

Azonkívül, hogy független és demokratikus. Olyan szűkreszabott, eltérített és egyoldalú féligazságokkal teli hálózatnak TŰNIK, amely maximum egyes tévedésből másvilágra küldött emberek megfigyelésére is alkalmas lehet.


Hol vagy ó, régi Internetem, amin annyi sok információ és annyi sok szabad gondolat volt.

Gyere vissza előző világ!



2020. dec. 10. 13:54
 1/4 TR75 ***** válasza:
86%

Szerintem kezdd el szedni újra a gyógyszert.

Vagy állj le a droggal.

2020. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fhú... :D

Nem tudom, mit szívtál, de gyorsan térj át más anyagra, mert ez nem válik előnyödre.


Komolyra fordítva a szót: az internet egy elvont fogalom, egymással összekapcsolt számítástechnikai eszközök, illetve szűkebb értelemben az ezen eszközöket összekötő hálózatok összefoglaló neve. Ez nem egy központosított tévécsatorna vagy napilap, amit néhány ember, jól meghatározható helyen, hivatásszerűen szerkeszt. Gyakorlatilag bárki lehet szerkesztője. Aminek persze hátránya is van, hiszen nincs, aki ellenőrizze a közzétett tartalmakat, amik így ha nem ütköznek törvénybe, akármilyen ostobaságot is állíthatnak.

Azt viszont butaság állítani, hogy kevesebb lenne az interneten található információ. Ellenkezőleg: nagyságrendekkel több. Hogy te ezekből csak a szemetet tudod megtalálni, az már nem az internet hibája.

2020. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a hallásoddal lehet probléma

Az orvos azt mondta elmebeteg

Te meg úgy értetted elmehetek

2020. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:
Az Internet olyan, amilyenné MI emberek tesszük...
2020. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!