Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook messenger?

Facebook messenger?

Figyelt kérdés

Kb 1,5-2 éve használtam facebook fiók nélkül a messengert. Aztán úgy tűnt, nem szükséges már és letöröltem. Most mégis kellene, viszont sajnos ugye töröltem és nem tudom visszahozni sehogy, illetve az ismerősöm jelezte, hogy nincs is a listájában a nevem, eltűntem, mikor töröltem. (nem ő törölt).

Tényleg annyi annak a fióknak? Valóban eltűntem tőle?


2020. dec. 10. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz egyszerűen egy újat?

Egyébként annó megkellett adnod egy telefonszámot jelszóval arra emlékszel?

Ha azt írja ki miután beírtad, hogy nincs ilyen fiók egyértelmű a helyzet

annak annyi.

Ha azt, hogy rossz a jelszó vagy a felhasználó név az is,akkor rosszul irtad be ,az meg, hogy töröltnek mutat egyértelmű, hiszen felfüggesztetted valószínűleg a fiókot amit egy újboli bejelentkezéssel tudsz vissazállítani.

2020. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kitöröltem a fiókot, azt a messengert teljesen függetlenül tudtam létrehozni a facebooktól és biztos, h nem adtam meg hozzá a telefonszámomat, hanem email címet kapcsoltam hozzá.


én arra lennék kiváncsi, hogy az ismerősöm beszélgető listájából valóban eltűntem vagy csak nem akar segíteni egy adatot visszakeresni nekem. (?) Mert ugye sajnos a telóját nem vehetem ki a kezéből, hogy átpörgessem, ott van e még a beszélgetésünk.

2020. dec. 10. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen régen beszélgettetek biztos nem látja, hiszen ha beírja a neved a keresőbe nem dob ki semmit neki. Ha tegnap beszélgetettek volna más lenne a helyzet, mert facebook felhasználó név alatt valószínűleg látná. De az senkitől sem elvárható, hogy 2 évnyi beszélgetéseit tekerje vissza, ez akkora mennyiség, erre én is azt mondanám, hogy nem látom.
2020. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A beszélgetéseteknek nála meg kéne lennie, de a neved helyett "Facebook-felhasználó" vagy valami hasonló lesz. Így meg nem olyan egyszerű visszakeresni sem.
2020. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előzőek jól írják, egy megoldás van leül és visszateker 2018-ig.

Ott látni fogja a beszélgetést, de ha beírja a keresőbe, hogy Kiss Péter nem fogja neki kidobni, mert a neved helyett annyit lát, hogy facebook felhasználó.

Ez pedig azért nem 2 perc, 2 év alatt rengeteg partnerrel beszélget az ember.

2020. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!