Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet kijelentkezni a...

Hogy lehet kijelentkezni a messenger oldaláról laptopon?

Figyelt kérdés

win 10, chrome


Mikortól és hova tűnt a kilépési opció?


Nem használom túl gyakran és akkor is csak gépen, és nem igazán tetszik, hogy valami folyamatosan be van jelentkezve.



2020. dec. 12. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Jelentkeztesd ki másik eszközről a beállításokban

Vagy töröld a cookiekat

Vagy bal fent a három pöttyre katt és kijelentkezés

2020. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A probléma az az, hogy eltűnt a három pötty alól ez az opció. Ezért kérdeztem.


Mivel nem használok másik eszközt, ezért az sem megoldás. Ráadásul, én ezen link leírásából arra következtetek, hogy sehonnan sem lehet kilépni:

[link]


A kérdés kiírása után töröltem a messenger sütiket és azzal megoldódott.


De azért baromi kedves tőlük.

2020. dec. 12. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam még ott van, bár én angol nyelven használom, lehet hogy azért
2020. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A számítógépes messengerből is ki lehet lépni.

A bal sarokban a profilképre kattintva - a lenyíló ablakban- személyes beállítások, itt - kijelentkezés.

[link]

Üdv.

2020. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos a bal sarokban lévő profil képre már nem lehet ráklikkelni.

(Korábban ott volt a kilépés opció nem a három pötty alatt. Arra rosszul emlékeztem.)


A három pötty alatt valóban ott van a beállítás opció, csakhogy arra klikkelve sincs kilépés:

[link]


Ha esetleg arra gondolnál, hogy a saját fiókra (ami itt nem látszik) klikkeléssel tovább jutsz, akkor sajnos tévedsz. A saját fiók átdob a facebook oldaladra, ahonnan én szintén ki szoktam lépni, és nem is vagyok biztos benne, hogy onnan ki lehet-e lépni a messengerből. Ráadásul a facebookot meg egyáltalán nem használom, és csak azért nem töröltem, mert vele a messenger is törlődne, és nincs kedvem előlről kezdeni.


Szóval nekem úgy tűnik, hogy most már gépen is mint a telón nem lehet kilépni csak bizonyos dolgok törlésével.

2020. dec. 13. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam így működik, win 10 chrome alatt. Ez érdekes mert amint látom, te is ugyanezt használod. Sajnálom, én segíteni szerettem volna. Üdv.
2020. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!