Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg tudom változtatni a...

Meg tudom változtatni a "márkanevemet" YouTube-on?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam YouTube-ra anno a rendes nevemmel, és amikor valami "videós nevet" állítottam be magamnak, akkor az egész google-ban az a nevem jelent meg. Később készített google fiókkal is felmentem YouTube-ra, ott már feldobta, hogy szeretnék-e márkanevet magamnak, beállítottam valamit, így ott az jelent meg, a google-ben pedig a rendes név. De később nem volt lehetőségem márkanevet beállítani az eredeti fiókomon. Vagy csak én nem találtam meg? Remélem így van, a segítséget köszönöm!

2020. dec. 15. 11:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem tudja, mi az a youtube-on, hogy márkanév (és ezért nem válaszolnak a kérdésemet nem értvén), elmondom, hogy a fiók neve pl. Minta János, de a YT csatornán pl. Janika845 jelenik meg. Ezt hol lehet állítani
2020. dec. 16. 11:17
 2/4 anonim ***** válasza:

myaccount.google.com/personal-info

Itt elvileg meg tudod változatni a fiók nevét, amivel be vagy jelentkezve. Aztán jobb felül a profilképre kattintva átlépsz a másikba, ott ugyanígy.

2020. dec. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és vigyázz, mert 90 napon belüli max 3-szor lehet megváltoztatni.
2020. dec. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, de ott mindenhol megváltoztatja a nevemet azt én is megtaláltam. De a youtube csatornabeállításainál kéne valami (ami CSAK 'márkanevet' állít be)
2020. dec. 18. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!