Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem láthatóak a hirdetés...

Miért nem láthatóak a hirdetéseim marketplacen ?

Figyelt kérdés

Véletlenül vettük csak észre hogy egyik percről a másikra már csak én látom a hirdetéseimet facebook marketplacen... ennek már 2 napja... és nagyon fontos lenne nekünk hogy továbbra is tudjak hirdetni... szabályzatot nem sértettem a hirdetéseimmel sem. 9 éve vagyok regisztrálva már facebookra. azaz az sem lehet hogy uj tag vagyok mert oké hogy akkor korlátoznak. több mint 65 hirdetésem van fent jelenleg is, de volt már több is, eladásim is már 50 felett vannak.

Facebook nem ír hibát, nem jelezz semmi, olyan mintha minden a legnagyobb renden lenne nem vesz észre semmit pedig már többször jeleztem is nekik hogy gond van de semmi. Csak én látom és senki más a hirdetéseim, és nagyon fontos lenne hogy továbbra is tudjak hirdetni mert most ez az egyetlen pénz forrásom sajna. jó cuccokat nagyon jó áron árulok. Minden nap voltak vevőim de most semmi sajna.

És kérlek ne azt javasoljátok hogy család másik tagjainak a facebookjárol vagy bárki máséról tegyem fel ezeket amiket hirdetni akarok...



2020. dec. 15. 17:15
 1/2 anonim válasza:

Azt nem javaslom, inkább fordítva kérdem, hogy derült ki, hogy csak te látod a hirdetést? Megnézted más profiljáról? Szóval ezt kellene. Nekem is volt, hogy leszedte, de azt jelezte, aztán vagy visszatette, vagy töröltem, de olyan is volt, hogy némi habozás után nem csináltam semmit, mégis visszatette.

Mind a 65 láthatatlan?

2020. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy vettük észre hogy csak én látom hogy barátnőm kérdezte hogy na feltetted az ágyat mondom neki igen nézd meg milyen jó szöveggel tettem fel, felmegy az ő profiljáról és nem találta mondom olyan nincs már pár perce feltettem, aztán megijedtünk és mondom akkor nézd meg másik hirdetésem és arról átmész majd a profilomra és ott megtalálod az ágyat, hát erre az lett hogy egy db hirdetésemet sem látja, a profilomat látja és látja rendesen a kereskedelmi marketplace profilomat is de úgy látja mintha nem lenne 1 db hirdetésem sem, egyből írtam ismerősöknek hogy ők látják-e de senki nem lát 1 db hirdetésemet sem.

remélem érthetően írtam le.

az összes hirdetésem láthatatlan mások számára.

2020. dec. 15. 18:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!