Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tiltja le a Youtube a...

Miért tiltja le a Youtube a kommenteket az automatikusan létrehozott zenei videóknál?

Figyelt kérdés

[link]

Vannak az ún. lemezborítós számok, azaz amikor a Youtube automatikusan feltölti az egyes zeneszámokat a lemez borítójával. Ezeknél az utóbbi időben le vannak tiltva a kommentek, és ezt a Youtube súgója is megerősíti. Ennek mi az oka?



2020. dec. 16. 11:37
 1/1 anonim válasza:

Az az igazság, hogy az utóbbi időben nekem is feltünt.

Kb. 2 órát fektettem a böngészésbe, de eredménytelenül.

Első tippem a "kiskorúak védelme" lenne, viszont vannak olyan zenék, ahol "szókimondó" figyelmeztetést mutat, tehát ez eleve nem lehetséges.

Nekem az lenne a tippem, hogy így probálják rávenni az emberek, hogy inkább zenét hallgassanak, minthogy kommenteket olvassanak/írjanak.

Csak azt nem értem, hogy a klippes zenéknél (ahol nem csak a zene, de egyéb hangok is hallhatóak) miért nincs kikapcsolva a komment.

Annyit hozzátennék, hogy egy hírportál sem hozta le, mint hír.

Mindegy is, a lényeg egyenlőre passz, de ha rábukkanok ehhez a kérdésre valamilyen magyarázatra, akkor írok.

2021. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!