Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan kell minden...

Facebookon hogyan kell minden üzenetet olvasottnak jelölni?

Figyelt kérdés
Van ugyanis egy "láthatatlan" üzenetem, 99% hogy egy Marketplace hirdetés az amit az eladó azóta törölt (magamnál is tapasztaltam hogy ha egy hirdetést törlök ott, akkor az egész hozzá kapcsolódó beszélgetés eltűnik). Így értelemszerűen elolvasni sem tudom, mert sehol nem látható, de a piros 1-es ott világít, hogy van egy új üzenetem. Ezt hogy tudnám "kiütni"?

2020. dec. 19. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Webes böngészőből:

[link]

Az olvasatlanokat meg tudod nézni a bal felül látható fogaskerék ikonra kattintva és "Olvasatlan chatek", az összeset olvasottá tenni pedig a hagyományos üzenetek ikonra kattintva (értesítések és ismerősjelölések között), a lenyíló panel alján látható linkre kattintva tudod.

2020. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!