Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A magyar youtube-os tartalomké...

A magyar youtube-os tartalomkészítés miért jár ennyire gyerekcipőben?

Figyelt kérdés
Még ezt a vlogolást is igazából pár éve kapták fel, de ennyiben kb ki is merül az egész. Amcsiban már komplett műsorok mennek amik közel TV színvonalúak. Itthon ez miért nem terjedt még el? Vagy majd ez is 10 év lemaradással mint minden?

2020. dec. 22. 16:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%

Persze, írtam is Potato Jet profi, ez a szakmája/munkája. De legyünk őszinték, a net és a youtube tele van a filmezéssel kapcsolatos tutorialokkal, néhány óra alatt el lehet sajátítani azt a anyagot ami egy ilyen vlogoláshoz kell.


Ma már a profi cucc sem lényeges - főleg ilyen tartalomnál. Akármilyen max 2 éves telefonnal + a FilmicPro-val lehetőség van ugyanilyen videók elkészítésére.

2020. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
pont ezt írtam én is: lehetőség az van. de akinek nincs meg eleve a tudása és mellé az igénye is, az még ha megtehetné sem fogja megszerezni sem a tudást, sem a megfelelő eszközt, hogy jobb minőséget érjen el mert nem érdekli. éppen ez vezet oda, amiről a kérdés szól.
2020. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!