Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a reddit-en kérdést...

Hogy lehet a reddit-en kérdést feltenni?

Figyelt kérdés
Szoktam látni ott kérdéseket, de igazából nem is tudom milyen oldal az. Csoportok vannak ott vagy hogy is van az :/ ?

2020. dec. 23. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tematikus alfórumok (subreddit) vannak az oldalon. Ott tudsz új témát létrehozni, viszont ezt egyes subokon feltételhez köthetik (minimum karma, ami a "like" számának felel meg a többi témád vagy kommented alapján, esetleg külön hitelesítési eljárás kell hozzá amit moderátor hagy jóvá).


Először azt kell eldöntened hogy melyik subredditen akarsz kérdezni, majd azt megnyitva elolvasni a szabályait, hogy azt hogyan is tudod csinálni. A legtöbb esetben az oldal legtetején a profilképed mellett van egy "create post" doboz, ott kezdheted el szerkeszteni majd beküldeni a bejegyzésed.

2020. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Baromság és bonyolult az egész, jópárszor olvastam valamit rajta, de még mindig nem tudom milyen oldal. Új generációs fórumnak akar tűnni, csak ahhoz átláthatatlan és elcseszett.
2021. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
#2 legfeljebb 2 hét napi használat után teljesen meg lehet szokni, bár azt meg kell hagyni, hogy a google keresőmotorjával könnyebben megtalálod a reddites subot/kérdést, mint a Redditével
2021. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!